Indywidualny Program Poprawy Zdrowia Jamy Ustnej

Indywidualny Program Poprawy Zdrowia Jamy Ustnej

Instytut Blend-a-med wraz z patronami, Polskim Towarzystwem Stomatologicznym i Fundacją Promocji Zdrowia Jamy Ustnej, rozpoczyna nową, ogólnopolską inicjatywę społeczną: Twój Indywidualny Program Poprawy Zdrowia Jamy Ustnej Instytutu Blend-a-med. Działania podejmowane podczas inicjatywy będą zmierzały do poprawy zdrowia jamy ustnej Polaków we wszystkich 7 jego oznakach. Uczestnicy Programu będą mogli poddać się bezpłatnemu przeglądowi zdrowia jamy ustnej, uzyskać indywidualne porady, a także otrzymać kompleksowe materiały edukacyjne w formie elektronicznej. Program będzie trwał od kwietnia do września 2007 roku.

Dla uzyskania zdrowego, pięknego uśmiechu niezbędna jest kompleksowa troska o zdrowie jamy ustnej – zachowywanie naturalnej równowagi pH i przezwyciężenie problemów zdrowotnych:

  1. próchnicy
  2. próchnicy odsłoniętych korzeni,
  3. przebarwień nazębnych,
  4. chorób dziąseł,
  5. przykrego zapachu z ust,
  6. płytki nazębnej
  7. kamienia nazębnego.

Dlatego z myślą o osobach, które pragną poprawić stan zdrowia swoich zębów i dziąseł we wszystkich 7 oznakach, organizowany jest Twój Indywidualny Program Poprawy Zdrowia Jamy Ustnej Instytutu Blend-a-med.

Inicjatywę prowadzi Instytut Blend-a-med, a patronują jej Polskie Towarzystwo Stomatologiczne oraz Fundacja Promocji Zdrowia Jamy Ustnej. Aby zostać uczestnikiem Twojego Indywidualnego Programu Poprawy Zdrowia Jamy Ustnej, należy zarejestrować się na stronie internetowej Instytutu Blend-a-med (www.instytutblendamed.pl lub www.blendamed.pl).

Każdy uczestnik Programu, po rejestracji oraz wypełnieniu specjalnej ankiety, otrzyma pocztą elektroniczną materiały edukacyjne, jak prawidłowo dbać o zdrowie zębów i dziąseł. Może także skorzystać z porad dentysty on-line, będących odpowiedzią na jego indywidualne potrzeby oraz uzyskać informację o możliwościach bezpłatnego przeglądu stomatologicznego, oferowanego przez Instytut Blend-a-med.

W ramach Programu powstaną centra edukacyjno-konsultacyjne Instytutu Blend-a-med,które od kwietnia do czerwca 2007 roku odwiedzą kilkadziesiąt miejscowości na terenie całej Polski. Wszyscy, którzy przyjdą do centrum, będą mogli poddać się bezpłatnemu przeglądowi zębów i dziąseł przy pomocy kamery wewnątrzustnej. W centrach będzie można również wykonać test oceniający stan zdrowia jamy ustnej w jego 7 oznakach oraz sprawdzający indywidualne ryzyko wystąpienia problemów zdrowotnych. Wyniki badania i testu staną się podstawą do udzielenia indywidualnych wskazówek dotyczących prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej. Natomiast od lipca do września 2007 roku będzie można dokonać bezpłatnego przeglądu i uzyskać poradę specjalisty w gabinetach dentystycznych biorących udział w Programie, zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Twój Indywidualny Program Poprawy Zdrowia Jamy Ustnej rozpocznie się w kwietniu i potrwa do września 2007 roku. Wszelkie informacje na temat inicjatywy, w tym trasa wizyt centrów oraz możliwości uczestnictwa w bezpłatnych przeglądach stomatologicznych, będą dostępne na stronie internetowej Instytutu Blend-a-med (www.instytutblendamed.pl lub www.blendamed.pl) od kwietnia 2007 roku. Informacje można będzie także uzyskać pod numerem bezpłatnej infolinii 0 800-120-032, która działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.30.

Ocena artykułu

3.86
z 21 głosów
Napisz komentarz →
5
 
(4)
4
 
(13)
3
 
(2)
2
 
(1)
1
 
(1)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
3.86 z 21 głosów

81%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty