Widoczne oznaki szczęścia dzięki urządzeniu Plexr

Widoczne oznaki szczęścia dzięki urządzeniu Plexr
Spis treści
  1. Na czym polega działanie urządzenia Plexr?
  2. Plexr - nieinwazyjny lifting bez skalpela
  3. Uśmiechnięta twarz bez zmarszczek
  4. Odmładzanie na miarę XXI wieku

Medycyna estetyczna rozwija się w błyskawicznym tempie. Coś, co było niemożliwe jeszcze kilkanaście lat temu, dziś jest w zasięgu ręki. Innowacyjne technologie, nowe generacje sprzętów, a także szybkość wdrażania ich w życie sprawiają, że coraz trudniej nadążyć za zmieniającą się rzeczywistością. Lifting bez skalpela jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod na chociażby zmarszczki okolicy oczu. Do niedawna oznaki starzenia powiek mogły zredukować wyłącznie zabiegi chirurgiczne, takie jak blefaroplastyka. Aktualnie odbywa się to za pomocą nieinwazyjnej mikrowiązki plazmy i urządzenia o nazwie Plexr.

Na czym polega działanie urządzenia Plexr?

Fenomenalny lifting za pomocą urządzenia Plexr polega na punktowym wykorzystaniu mikrowiązki plazmy. Technologia opiera się na występowaniu łuku elektrycznego, który oddziałuje wyłącznie w wybranym miejscu skóry. Wysoka temperatura powoduje odparowanie niedoskonałości z jej powierzchni, bez naruszania głębszych warstw. Co istotne, jak informują specjaliści z Kliniki Medycyny Estetycznej i Dermatologii Arte Derm w Józefowie, urządzenie Plexr nie powoduje krwawienia i nie ingeruje zbyt intensywnie w tkanki, dzięki czemu jest bezpieczne zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

Plexr - nieinwazyjny lifting bez skalpela

Urządzenie Plexr jest doskonałą alternatywą dla chirurgicznego zabiegu, jakim jest blefaroplastyka. Pozwala osiągnąć porównywalne wyniki, przy krótszym procesie gojenia. Nieinwazyjny lifting twarzy obkurcza skórę w wybranym miejscu i likwiduje, na przykład opadające powieki czy oznaki starzenia w okolicach uszu. Zabieg stosowany jest również na zmarszczki ,,palacza”, czyli te nad górną wargą, a także w celu likwidacji wiotkiej skóry w okolicy kolan i łokci. Poza tym, Plexr używany jest jako środek na leczenie trądziku, usuwanie blizn, przebarwień, tatuaży, brodawek, a także rozstępów.

Uśmiechnięta twarz bez zmarszczek

Każdy uśmiech uwidacznia oznaki starzenia skóry, zwłaszcza zmarszczki okolicy oczu, dlatego lifting urządzeniem Plexr redukując je, przyczynia się do lepszej prezencji i komfortu psychicznego. Warto zwrócić uwagę, że efekty są spektakularne już po jednym zabiegu, sprzęt spełnia więc swoje zadanie i jest kuszącą propozycją odmłodzenia dla wszystkich tych, którzy nie chcą wykonywać chirurgicznego zabiegu. Zabieg trwa około dwudziestu minut, a optymalne rezultaty można uzyskać powtarzając go 2-3 razy, zachowując jednomiesięczny okres odstępu między nimi. Co istotne, stosowanie urządzenia Plexr nie pozostawia blizn, a proces gojenia może wiązać się jedynie z zaczerwienieniem i opuchnięciem skóry, które ustępują całkowicie po 7-14 dniach. Pozytywne rezultaty i uśmiechnięta twarz bez zmarszczek to powody, dla których lifting Plexr jest popularny na całym świecie, a satysfakcja pacjentów przyciąga do zabiegu kolejnych chętnych. Ci, którym zależy na świeżym, młodym wyglądzie i chcą poprawić swoje samopoczucie, niewątpliwie mają szansę na skorzystanie z innowacyjności tego naukowego osiągnięcia.

Odmładzanie na miarę XXI wieku

Nowoczesny i nieinwazyjny lifting jest szczególnym dokonaniem, z którego korzysta współczesna medycyna estetyczna. Odmładzanie poprzez plazmowe urządzenie Plexr, zaprojektowane przez profesora Giorgio Fippi i zarazem prezesa Włoskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Chirurgii Nieinwazyjnej oraz światowej klasy inżyniera Giancarlo Millevolte, to sukces na miarę naszych czasów, postępu nowoczesnych technologii oraz nauki. Zabieg redukujący zmarszczki z użyciem Plexr pozwala na uzyskanie efektów końcowych, które jeszcze do niedawna były niemożliwe do zrealizowania bez użycia skalpela.

Więcej informacji o urządzeniu Plexr, znajdziesz na stronie artederm.pl

Ocena artykułu

4.6
z 5 głosów
Napisz komentarz →
5
 
(3)
4
 
(2)
3
 
(0)
2
 
(0)
1
 
(0)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
4.6 z 5 głosów

100%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty