Masaż tajski - poznaj jego zalety

Masaż tajski - poznaj jego zalety
Spis treści
  1. Na czym polega?
  2. Jakie płyną z niego korzyści?
  3. Masaż tajski – dla kogo?

Na czym polega?

Masaż ten łączy ze sobą różnego rodzaju techniki orientalne z akupresurą i elementami pasywnej jogi. Ma on niesamowite właściwości, dzięki którym odzyskujemy równowagę organizmu. Podczas jego wykonywania uciskane są określone miejsca na ciele, dzięki czemu usuwane są napięcia mięśniowe, a organizm zostaje oczyszczony z toksyn. Jego celem jest odblokowanie i przywrócenie prawidłowego przepływu energii. Masaż tajski to niezwykły zabieg dla naszego ciała i duszy!

Jakie płyną z niego korzyści?

Masaż uwalnia od napięć mięśnie, wzmacnia ścięgna i stawy, pobudza układ krwionośny i limfatyczny, a także przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu poprzez poprawę funkcjonowania przemiany materii. Pomaga uśmierzyć bóle pleców, kręgosłupa czy karku. Pomoże osobom cierpiącym na częste bóle głowy. Wzmacnia system odpornościowy, chroniąc nas przed przeziębieniami. Masaż zapewnia głębokie odprężenie. Daje nam niesamowity zastrzyk energii i pomaga odzyskać dobre samopoczucie. Stan relaksu utrzymuje się jeszcze długo po jego wykonaniu!

Masaż tajski – dla kogo?

Polecany jest od dla wszystkich niezależnie od wieku i sprawności fizycznej. Jeśli jednak cierpimy na jakieś przewlekłe schorzenia, warto skonsultować się ze specjalistą zanim zdecydujemy się na tego rodzaju masaż. Zaleca się go zwłaszcza osobom, które są przemęczone, przepracowane, nie umieją poradzić sobie ze stresem i mają kłopoty ze snem. Jest on idealny dla każdego, kto chce głęboko się zrelaksować i odpocząć po ciężkim dniu!

Chcesz skorzystać z niezwykłego masażu tajskiego? Przejrzyj oferty na lavito.pl! Tutaj zobaczysz w jakich miejscach można go wykonać, porównasz ceny i opinie.

Ocena artykułu

3.89
z 9 głosów
Napisz komentarz →
5
 
(2)
4
 
(5)
3
 
(1)
2
 
(1)
1
 
(0)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
3.89 z 9 głosów

78%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty