Zasady idealnego związku seksualnego

Zasady idealnego związku seksualnego
Spis treści
  1. Kondycja
  2. Koordynacja ruchowa
  3. Porozumiewanie się
  4. Improwizacja
  5. Praktyka

Kondycja

Uprawianie seksu wymaga energii. Aktywność seksualna musi być zwykle zmodyfikowana, by dostosować ją do możliwości słabszego partnera. Lepsza kondycja pozwala nie tylko odbywać dłuższe stosunki, ale także czerpać z nich radość, nie martwiąc się o nasilający się ból mięśni. Ponadto, uprawianie seksu z wysportowaną osobą jest atrakcyjniejsze. Dobrze wiedzieć, że twój partner dba o siebie. Jest przez to bardziej pociągający. Co więcej osoba sprawna fizycznie potrafi ułożyć cię w odpowiedniej pozycji oraz być na górze przez ponad 2 minuty. Aby poprawić swoją kondycję możesz skorzystać z kilku propozycji. Możesz oprawiać więcej seksu. Możesz też zapisać się na siłownię czy chodzić na długie spacery lub organizować z przyjaciółmi wycieczki rowerowe.

Koordynacja ruchowa

Uprawianie seksu wymaga dobrej koordynacji. Każdy dobry seks wymaga rytmicznego poruszania się. Bez tego odbycie stosunku staje się utrudnione. Koordynacja nie jest czymś naturalnym i może być ona udoskonalana przez ćwiczenia. Koordynacji możesz też uczyć się podczas lekcji tańca, zajęciach jogi, tai chi czy nawet podczas pływania. Wszystkie te zajęcia wymagają skupienia energii i zaangażowana jednocześnie wszystkich części ciała.

Porozumiewanie się

Dobry seks wymaga dzielenia się z partnerem twoimi preferencjami oraz słuchania tego co on mówi o rzeczach które lubi lub nie. Ponadto dobry seks zwłaszcza w dłużej trwającym związku wymaga kontaktu duchowego dzięki któremu partnerzy rozumieją się "bez słów". Właściwe porozumiewanie duchowe oparte jest w dużej mierze na umiejętności uważnego słuchania.

Improwizacja

Za każdym razem podejmuj nowe wyzwania, eksperymentuj, przekraczaj granice....

Praktyka

Jak mówi powiedzenie praktyka czyni mistrza.

Ocena artykułu

3.71
z 188 głosów
Napisz komentarz →
5
 
(38)
4
 
(94)
3
 
(28)
2
 
(19)
1
 
(9)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
3.71 z 188 głosów

70%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty