Pozycja seksualna boczna IV

Pozycja seksualna boczna IV
Spis treści
  1. Urozmaicenie ruchów
Pozycja boczna IV kiedy partner leży na boku a partnerka na plecach jest wygodną pozycją umożliwiającą przedłużony stosunek. W pozycji bocznej IV kobieta leży na plecach z biodrami uniesionymi nieco powyżej bioder mężczyzny, który leżąc na boku wprowadza członek do pochwy. Nogi partnerki obejmują biodra mężczyzny. 

Chociaż ruchy w pozycji bocznej IV są nieco ograniczone to jednak jest to dobra pozycji aby rozpocząć akt seksualny. W pozycji tej mężczyzna ma wolne ręce, dzięki czemu wszystkie strefy erogenne kobiety są w jego zasięgu. Ma on możliwość stymulacji piersi i łechtaczki pranerki, co dostarcza kobiecie dodatkowych wrażeń.

Urozmaicenie ruchów

W pozycji bocznej wzbogacenie i rozszerzenie zakresu doznań seksualnych obojga partnerów może sprzyjać kilkakrotna zmiana ułożenia czy kąta nachylenia ciał podczas zbliżenia. W pozycji tej oboje partnerzy mają małą swobodę ruchów, jednak oboje powinni skupić swe wysiłki na osiągnięciu synchroniczności i płynności, unikając przypadkowych "zderzeń i tarć".

Seksu należy się uczyć
Postarajcie się doceniać rozmaitość wrażeń, jakich dostarcza członek penetrujący kolejne głębokości pochwy. Poeksperymentujcie w luźnej atmosferze z płytszymi i głębszymi pchnięciami. Bardzo podniecające bywają płytkie wniknięcia, zapewniające silne bodźce żołędzi członka i stymulujące najwyższy odcinek pochwy natomiast głębsza immisja prowadzi do znacznie bardziej intensywnych reakcji emocjonalnych, pogłębiając poczucie spełnienia i łączącej oboje partnerów więzi.
Dla własnej satysfakcji ważne może okazać wzbogacenie własnego współżycia o odrobinę pikanterii i witalności, eksperymentując i urozmaicając pchnięcia, pozycje, nacisk i kąty ułożenia w ten sposób, by dostarczyły jak najwięcej przyjemności wam obojgu. Niech seks stanie się przygodą i zabawą.

Ocena artykułu

3.84
z 94 głosów
Napisz komentarz →
5
 
(19)
4
 
(56)
3
 
(9)
2
 
(5)
1
 
(5)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
3.84 z 94 głosów

80%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty