Tajemnice reumatyzmu

Tajemnice reumatyzmu
1 marca 2001 roku firma farmaceutyczna ratiopharm rozpoczyna kolejny etap ogólnopolskiej kampanii “Tajemnice reumatyzmu”.

W ramach trwającej od czerwca 2000 roku akcji ponad 5000 osób w całej Polsce otrzymało bezpłatnie książeczkę “Tajemnice reumatyzmu”. Kolejną edycję kampanii rozpoczyna wydanie kasety “Tajemnice reumatyzmu.

Ćwiczenia rozluźniająco – energetyzujące”. Kaseta, podobnie jak książeczka, wysyłana będzie za darmo do osób cierpiących na schorzenia reumatyczne. Otrzymają ją również wszystkie stowarzyszenia reumatyków w Polsce. Kaseta zawiera zestaw ćwiczeń opracowany przez Hannę Żechowską, fizjoterapeutkę, która sama od kilkudziesięciu lat cierpi na reumatoidalne zapalenie stawów. Ćwiczenia te stosowane są z powodzeniem na zajęciach warszawskiego koła Stowarzyszenia Reumatyków i ich Sympatyków. Ich celem nie jest trening sportowy, ale walka ze skutkami choroby reumatycznej. Dlatego są to ćwiczenia dla wszystkich, niezależnie od wieku, płci czy stopnia ograniczenia ruchów. Ważne jest tylko jedno: nie poddawać się chorobie !

Kaseta będzie dystrybuowana dzięki współpracy ze stowarzyszeniami reumatyków w Polsce. Pacjenci nie zrzeszeni w żadnym stowarzyszeniu otrzymają kasetę dzięki specjalnym kuponom zamieszczonym w prasie.

Ocena artykułu

4.62
z 34 głosów
Napisz komentarz →
5
 
(23)
4
 
(10)
3
 
(0)
2
 
(1)
1
 
(0)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
4.62 z 34 głosów

97%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty