Sposób na pikantniejsza życie seksualne

Sposób na pikantniejsza życie seksualne

Zapomnij o perfumach, klucz do pikantniejszych Walentynek i życia seksualnego może już jest w twoje kuchni!

Specjaliści twierdzą, że zapach, smak a nawet wygląd niektórych pokarmów może działać jak potencjalny afrodyzjak, który nie tylko wprowadzi Cię w miłosny nastrój, ale może też poprawić Twój flirt i sex. Wiedząc, które pokarmy są odpowiednie na każdym stadium poznawania się i współżycia, możesz zwiększyć ich efekty.

Wielu seksuologów mów, że pokarmy zawierają liczne substancje i składniki odżywcze wpływające fizjologicznie na organizm w bardzo rożny sposób, dlatego różne pokarmy działają na innych etapach. Niektóre pokarmy zmniejszają hamulce, kolejne powodują napływ krwi do genitalii, a jeszcze inne uwalniają hormony radości. Afrodyzjaki można podzielić na trzy grupy, ze względu na ich fizjologiczny wpływ na organizm i efekty tego wpływu w spełnieniu na każdym stadium ludzkiego życia seksualnego.

Pokarm dla flirtu

Kiedy szukasz potencjalnego partnera ważne jest takie dobranie pokarmów, aby uwalniały związki i hormony, które czynią Cię wesołym i zwiększają pewność siebie, a zmniejszają hamulce- ułatwiając flirt.
Pokarmy przyjazne flirtowi:

 • Papryczki chili -Ostre pokarmy zwiększają szybkość serca i powodują pocenie.
 • Banany - Zawierają związki, które poprawiają nastrój i pewność siebie.
 • Marchew - Jej falliczny wygląd i wysoka zawartość włókna może powodować pożądanie seksualne.

Pokarm dla uwodzenia

W następnym stadium, uwodzeniu, afrodyzjaki powinny uwalniać hormony płciowe jak testosteron, powodować szybki przypływ energii i zwiększać napływ krwi do genitalii, aby wprowadzić organizm w nastrój na miłość.
W tym stadium ważne jest stworzenie wizualnej stymulacji pokarmami, które przypominają genitalia, taki jak ostrygi, świeże figi lub marchew.
Wszystko co jest wizualnie erotyczne, automatycznie wprawia mózg w podniecenie. poza tym niektóre pokarmy uwalniają hormony jak testosteron, który sprawia, że kobiety stają się agresywne seksualnie i chętne przygody.

Inne pokarmy na uwiedzenie:

 • Krewetki - Są bogate w jod. Krewetki i inne rodzaje owoców morza są niezbędne dla tarczycy, która stanowi o energii.
 • Czekolada - Powoduje nie tylko skok kofeiny, ale roślina ma kwiaty przypominające wyglądem organy płciowe.
 • Imbir - Ten korzeń powoduje napływ krwi do genitaliów zarówno u mężczyzn jak i u kobiet.
 • Oliwki - Uważa się, że zielone powodują bardziej męskim czarne zwiększają u kobiet popęd płciowy.
 • Pomidory - Nazywane przez Purytan "jabłkami miłości", mają reputację seksualnych stymulatorów.
 • Jabłka - Już od czasów Adama i Ewy ten owoc był synonimem pokusy.

Najlepszą grą wstępną jest karmienie się nawzajem jak najbardziej kuszącymi pokarmami, które tylko można znaleźć, takimi jak szparagi, kiedy każda osoba je od innego końca i spotykają się na środku. Szparag jest nie tylko sexowny bo przypomina prącie, ale jest też bogaty w potas, fosfor, wapń i witaminę E, które wspomagają produkcję hormonów i zwiększają poziom energii.

Pokarm dla seksualnego spełniania

Kiedy przychodzi do ostatecznego zbliżenia i orgazmu, nawet sam zapach niektórych afrodyzjaków może wystarczyć, aby zwiększyć podniecenie i wzmocnić przeżycie. W zależności na jakim etapie jest Twój związek możesz użyć różnych zapachów i smaków (90% smaku to zapach), aby otrzymać dany rezultat. W trakcie badań nad zapachami, które stymulują podniecenie seksualne, stwierdzono, że każda aromatyczna potrawa działa na mężczyzn pobudzająco, ale w różnym stopniu.

Np. pizza serowa powodowała wzrost napływającej do prącia krwi o 5%, popcorn o 9%, a lawenda i ciasto dyniowe o 40%. Na początek możesz zacząć od czegoś jak pizza.

Porównując, perfumy kwiatowe u mężczyzn zwiększały napływ krwi do genitalii tylko o 3%. Natomiast wśród kobiet zapach męskiej wody kolońskiej zmniejszał napływ krwi do pochwy.

Badania wykazały, że zapach lawendy i ciasta dyniowego są też świetnymi seksualnymi stymulatorami dla kobiet, jednak połączenie lukrecji i ogórka dawało największe rezultaty.

W przeciwieństwie do wpływu na mężczyzn, niektóre zapachy działają na kobiety hamująco np.: wiśni, barbeque czy pieczonego mięsa.>

Bufet z afrodyzjakami

Naukowcy twierdzą, że istnieje mnóstwo teorii tłumaczących dlaczego pożywienie ma tak silne działanie na odczucia seksualne, ale prawdopodobnie jest to kombinacja fizjologicznego i psychologicznego wpływu. Ponieważ efekty działania pokarmów łączą się z wcześniejszymi doświadczeniami, to seksualna potencja na smaki i zapachy jest tak zróżnicowana jak ludzie. Dlatego specjaliści zalecają eksperymentować z różnymi afrodyzjakami, aby sprawdzić co dodadzą do Twojego życia seksualnego. Radzą też, aby mieć cały bufet afrodyzjaków, bo nie wszystkie wpłyną na każdego.

Nie ma naukowych dowodów, aby afrodyzjaki leczyły zaburzenia seksualne. W rzeczywistości zbytnie folgowanie w jedzeniu i piciu jest pewną drogą do zubożenia przeżyć seksualnych i zmniejszenia pożądania. Chociaż afrodyzjaki nie mogą być szybką pomocą w problemach seksualnych, to przynajmniej nie mogą zaszkodzić. Dodaje, że i tak najbardziej podatnym na podniecenie organem jest mózg, więc jeżeli uważasz, że coś na Ciebie zadziała, to z pewnością tak będzie. Twierdzi, że zawsze istniało powiązanie między jedzeniem a sexem, ponieważ są to dwie największe ludzkie przyjemności i apetyt na obie musi być zaspokojony.

Ocena artykułu

4.13
z 48 głosów
Napisz komentarz →
5
 
(17)
4
 
(22)
3
 
(7)
2
 
(2)
1
 
(0)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
4.13 z 48 głosów

81%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

  Podobne teksty