Pozycja seksualna tylna IV

Pozycja seksualna tylna IV
Spis treści
  1. Urozmaicenie ruchów
Pozycja ta jest bardzo podniecająca dla obu partnerów, gdyż stymuluje inne niż w wielu pozostałych pozycjach okolice pochwy i prącia. W pozycji tej kobieta leżąc rozchyla szeroko nogi uwidaczniając tym samym wejście do pochwy, podczas gdy mężczyzna leżąc na kobiecie wprowadza członek do pochwy. Aby bardziej ułatwić wejście do pochwy poprzez uniesienie miednicy kobieta może podłożyć pod brzuch poduszkę. W pozycji tej wpływ zwiększenie doznań można osiągnąć poprzez silne złączenie nóg przez kobietę co zwiększa siły działające na znajdujący się w pochwie członek. Pozycja ta daje mężczyźnie pełną kontrolę nad głębokością immisji oraz intensywności i rytmem pchnięć. 

Pozycja ta zapewnia płytką penetrację pochwy, jednakże umożliwia ona osiągnięcie orgazmu przez niektóre doświadczone kobiety. W pozycji tej mimo że oboje z partnerów ma ograniczoną możliwość wykonywania ruchów, to dominująca rola należy do mężczyzny. Wadą tej pozycji jest tendencja to wysuwania się prącia z pochwy podczas aktu seksualnego, co często irytuje partnerów i powoduje, że wybierają inną pozycję. Dlatego też ważne jest znalezienie odpowiedniego rytmu, który pozwoli na powolne i swobodne wykonywanie ruchów przez mężczyznę.

Urozmaicenie ruchów

W pozycji tej wzbogacenie i rozszerzenie zakresu doznań seksualnych obojga partnerów może sprzyjać kilkakrotna zmiana ułożenia czy kąta nachylenia ciał podczas zbliżenia, a także urozmaicone manewry miednicy. W pozycji tej partnerzy mają ograniczoną swobodę ruchów, jednak oboje powinni skupić swe wysiłki na osiągnięciu synchroniczności i płynności, unikając przypadkowych "zderzeń i tarć". Łagodne kołysanie biodrami z boku na bok umożliwi doskonałe zestrojenie, jednoczesne, koliste ruchy bioder dostarczą niezapomnianych i podniecających wrażeń.

Seksu należy się uczyć
Postarajcie się doceniać rozmaitość wrażeń, jakich dostarcza członek penetrujący kolejne głębokości pochwy. Poeksperymentujcie w luźnej atmosferze z płytszymi i głębszymi pchnięciami. Bardzo podniecające bywają płytkie wniknięcia, zapewniające silne bodźce żołędzi członka i stymulujące najwyższy odcinek pochwy natomiast głęboka immisja prowadzi do znacznie bardziej intensywnych reakcji emocjonalnych, pogłębiając poczucie spełnienia i łączącej oboje partnerów więzi.

Dla własnej satysfakcji ważne może okazać wzbogacenie własnego współżycia o odrobinę pikanterii i witalności, eksperymentując i urozmaicając pchnięcia, pozycje, nacisk i kąty ułożenia w ten sposób, by dostarczyły jak najwięcej przyjemności wam obojgu. Niech seks stanie się przygodą i zabawą.

Ocena artykułu

4.13
z 134 głosów
Napisz komentarz →
5
 
(60)
4
 
(53)
3
 
(7)
2
 
(7)
1
 
(7)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
4.13 z 134 głosów

84%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty