Pozycja seksualna stojąca z podtrzymywaniem kobiety

Pozycja seksualna stojąca z podtrzymywaniem kobiety
Spis treści
  1. Urozmaicenie ruchów
Pozycja ta nie należy do najłatwiejszych, gdyż wymaga od mężczyzny dużej zręczności i siły fizycznej. W pozycji tej stojący mężczyzna podtrzymuje za uda lub pośladki kobietę, która nogami obejmuje biodra mężczyzny. W pozycji tej główna rola przypada mężczyźnie, który musi lekko unosić i opuszczać kobietę. Ułatwieniem dla tej pozycji może być podparcie pleców partnerki o znajdującą się z tyłu ścianą. Pozycja ta zapewnia głęboką stymulację pochwy oraz jednoczesną stymulację łechtaczki przez członek a ucisk ud i warg sromowych na nasadę członka dostarcza dodatkowych, bardzo silnych bodźców. 

Zaletą pozycji stojącej jest zapewnienie bezpośredniego, fizycznego kontaktu najwrażliwszych na erotyczny dotyk sfer ciał obojga kochanków: wzgórków łonowych, okolic brzucha i piersi.

Jeśli partner ma jakiekolwiek kłopoty z kręgosłupem, ta narażająca na dodatkowe obciążenia technika współżycia okazuje się często zbyt męcząca. Jeśli zaś partnerka jest znacznie cięższa, sama różnica wagi może być dla mężczyzny uciążliwa i dotkliwie ograniczyć wykonywanie ruchów.

Urozmaicenie ruchów

W pozycji stojącej wzbogacenie i rozszerzenie zakresu doznań seksualnych obojga partnerów może sprzyjać kilkakrotna zmiana ułożenia czy kąta nachylenia ciał podczas zbliżenia, a także urozmaicone manewry miednicy. Ważne jest aby mężczyzna oczywiście w miarę możliwości, nie wykonywał swych ruchów w monotonnym, nazbyt regularnym i łatwym do przewidzenia tempie, gdyż tak odbywany akt seksualny wyda się automatyczny i nieprzyjemny. W pozycji stojącej partnerzy mają ograniczoną swobodę ruchów, jednak oboje powinni skupić swe wysiłki na osiągnięciu synchroniczności i płynności, unikając przypadkowych "zderzeń i tarć". Łagodne kołysanie biodrami z boku na bok umożliwi doskonałe zestrojenie, jednoczesne, koliste ruchy bioder dostarczą niezapomnianych i podniecających wrażeń.

Seksu należy się uczyć
Postarajcie się doceniać rozmaitość wrażeń, jakich dostarcza członek penetrujący kolejne głębokości pochwy. Poeksperymentujcie w luźnej atmosferze z płytszymi i głębszymi pchnięciami. Bardzo podniecające bywają płytkie wniknięcia, zapewniające silne bodźce żołędzi członka i stymulujące najwyższy odcinek pochwy natomiast głęboka immisja prowadzi do znacznie bardziej intensywnych reakcji emocjonalnych, pogłębiając poczucie spełnienia i łączącej oboje partnerów więzi.
Dla własnej satysfakcji ważne może okazać wzbogacenie własnego współżycia o odrobinę pikanterii i witalności, eksperymentując i urozmaicając pchnięcia, pozycje, nacisk i kąty ułożenia w ten sposób, by dostarczyły jak najwięcej przyjemności wam obojgu. Niech seks stanie się przygodą i zabawą.

Ocena artykułu

3.68
z 98 głosów
Napisz komentarz →
5
 
(19)
4
 
(49)
3
 
(15)
2
 
(10)
1
 
(5)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
3.68 z 98 głosów

69%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty