Pozycja seksualna stojąca

Pozycja seksualna stojąca
Spis treści
  1. Urozmaicenie ruchów
Pozycja ta nie należy do najłatwiejszych i wymaga aby partnerzy byli podobnego wzrostu. Jeżeli różnica między partnerami jest znacząca i uniemożliwia odbycie stosunku wówczas niższy z partnerów może stanąć na podwyższeniu wyrównującym ewentualną różnicę wzrostu. W pozycji tej oboje partnerów stoi. Mimo, że pozycja ta zapewnia płytką penetrację jednak umożliwia namiętne całowanie się i dotykanie piersi. Kobieta ma również możliwość dotyku moszny mężczyzny.

Zaletą pozycji stojącej jest zapewnienie bezpośredniego, fizycznego kontaktu najwrażliwszych na erotyczny dotyk sfer ciał obojga kochanków: wzgórków łonowych, okolic brzucha i piersi. 

Urozmaicenie ruchów

W pozycji stojącej wzbogacenie i rozszerzenie zakresu doznań seksualnych obojga partnerów może sprzyjać kilkakrotna zmiana ułożenia czy kąta nachylenia ciał podczas zbliżenia, a także urozmaicone manewry miednicy. W pozycji stojącej partnerzy mają ograniczoną swobodę ruchów, jednak oboje powinni skupić swe wysiłki na osiągnięciu synchroniczności i płynności, unikając przypadkowych "zderzeń i tarć". Łagodne kołysanie biodrami z boku na bok umożliwi doskonałe zestrojenie, jednoczesne, koliste ruchy bioder dostarczą niezapomnianych i podniecających wrażeń.

Seksu należy się uczyć
Postarajcie się doceniać rozmaitość wrażeń, jakich dostarcza członek penetrujący kolejne głębokości pochwy. Poeksperymentujcie w luźnej atmosferze z płytszymi i głębszymi pchnięciami. Bardzo podniecające bywają płytkie wniknięcia, zapewniające silne bodźce żołędzi członka i stymulujące najwyższy odcinek pochwy natomiast głęboka immisja prowadzi do znacznie bardziej intensywnych reakcji emocjonalnych, pogłębiając poczucie spełnienia i łączącej oboje partnerów więzi.
Dla własnej satysfakcji ważne może okazać wzbogacenie własnego współżycia o odrobinę pikanterii i witalności, eksperymentując i urozmaicając pchnięcia, pozycje, nacisk i kąty ułożenia w ten sposób, by dostarczyły jak najwięcej przyjemności wam obojgu. Niech seks stanie się przygodą i zabawą.

Ocena artykułu

3.69
z 96 głosów
Napisz komentarz →
5
 
(19)
4
 
(48)
3
 
(14)
2
 
(10)
1
 
(5)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
3.69 z 96 głosów

70%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty