Pozycja seksualna boczna III

Pozycja seksualna boczna III
Spis treści
  1. Urozmaicenie ruchów
Pozycja boczna III kiedy partnerzy leżą na boku a ich ciała ściśle do siebie przylegają jest wygodną pozycją umożliwiającą, przedłużony stosunek. W pozycji bocznej III oboje partnerzy leżą na boku, twarzami skierowanymi do siebie, przy czym kobieta jedną nogą obejmuje biodra mężczyzny ułatwiając tym samym wprowadzenie prącia do pochwy. W pozycji tej zmiana nachylenia miednicy kobiety umożliwia wprowadzenie członka do pochwy na różne głębokości. Do pozycji tej można dojść z pozcyji klasycznej oraz z pozycji na jeźdźca. 

Chociaż ruchy w pozycji bocznej są ograniczone to jednak jest to dobra pozycji aby rozpocząć akt seksualny. W pozycji tej zarówno mężczyzna jak i kobieta mają wolne ręce, dzięki czemu wszystkie strefy erogenne są w ich zasięgu. Mają możliwość wzajemnej stymulacji stref erogennych oraz wzajemnych pieszczot i pocałunków, które dostarczają im dodatkowych wrażeń.

Urozmaicenie ruchów

W pozycji bocznej wzbogacenie i rozszerzenie zakresu doznań seksualnych obojga partnerów może sprzyjać kilkakrotna zmiana ułożenia czy kąta nachylenia ciał podczas zbliżenia. W pozycji tej oboje partnerzy mają małą swobodę ruchów, jednak oboje powinni skupić swe wysiłki na osiągnięciu synchroniczności i płynności, unikając przypadkowych "zderzeń i tarć".

Seksu należy się uczyć
Postarajcie się doceniać rozmaitość wrażeń, jakich dostarcza członek penetrujący kolejne głębokości pochwy. Poeksperymentujcie w luźnej atmosferze z płytszymi i głębszymi pchnięciami. Bardzo podniecające bywają płytkie wniknięcia, zapewniające silne bodźce żołędzi członka i stymulujące najwyższy odcinek pochwy natomiast głębsza immisja prowadzi do znacznie bardziej intensywnych reakcji emocjonalnych, pogłębiając poczucie spełnienia i łączącej oboje partnerów więzi.
Dla własnej satysfakcji ważne może okazać wzbogacenie własnego współżycia o odrobinę pikanterii i witalności, eksperymentując i urozmaicając pchnięcia, pozycje, nacisk i kąty ułożenia w ten sposób, by dostarczyły jak najwięcej przyjemności wam obojgu. Niech seks stanie się przygodą i zabawą.

Ocena artykułu

3.7
z 167 głosów
Napisz komentarz →
5
 
(33)
4
 
(84)
3
 
(25)
2
 
(17)
1
 
(8)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
3.7 z 167 głosów

70%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty