Pozycja seksualna boczna I

Pozycja seksualna boczna I
Spis treści
  1. Urozmaicenie ruchów
Pozycja boczna, inaczej określana "na łyżeczkę", kiedy partnerzy leżą na tym samym boków a ich ciała ściśle do siebie przylegają jest wygodną pozycją umożliwiającą przedłużony stosunek. W pozycji bocznej I oboje partnerzy leżą na boku, twarzami skierowanymi w tym samym kierunku, przy czym mężczyzna leży za kobietą. W pozycji tej wprowadzenie członka do pochwy od tyłu nie nastręcza problemów a odchylenie przez mężczyznę górnej części ciała do tyłu umożliwia głębsze wprowadzenie członka do pochwy. Aby ułatwić wprowadzenie członka kobieta może lekko unieść jedną nogę.
Chociaż ruchy w pozycji bocznej są ograniczone to jednak jest to dobra pozycji aby rozpocząć akt seksualny. 

W pozycji tej mężczyzna ma wolne ręce, dzięki czemu wszystkie strefy erogenne są w jego zasięgu. Ma on możliwość stymulacji piersi i łechtaczki partnerki z jednoczesnymi pocałunkami w plecy i szyję, które dostarczają partnerce dodatkowych wrażeń.

Urozmaicenie ruchów

W pozycji bocznej wzbogacenie i rozszerzenie zakresu doznań seksualnych obojga partnerów może sprzyjać kilkakrotna zmiana ułożenia czy kąta nachylenia ciał podczas zbliżenia. W pozycji tej oboje partnerzy mają małą swobodę ruchów, jednak oboje powinni skupić swe wysiłki na osiągnięciu synchroniczności i płynności, unikając przypadkowych "zderzeń i tarć".

Seksu należy się uczyć
Postarajcie się doceniać rozmaitość wrażeń, jakich dostarcza członek penetrujący kolejne głębokości pochwy. Poeksperymentujcie w luźnej atmosferze z płytszymi i głębszymi pchnięciami. Bardzo podniecające bywają płytkie wniknięcia, zapewniające silne bodźce żołędzi członka i stymulujące najwyższy odcinek pochwy natomiast głębsza immisja prowadzi do znacznie bardziej intensywnych reakcji emocjonalnych, pogłębiając poczucie spełnienia i łączącej oboje partnerów więzi.

Dla własnej satysfakcji ważne może okazać wzbogacenie własnego współżycia o odrobinę pikanterii i witalności, eksperymentując i urozmaicając pchnięcia, pozycje, nacisk i kąty ułożenia w ten sposób, by dostarczyły jak najwięcej przyjemności wam obojgu. Niech seks stanie się przygodą i zabawą.

Ocena artykułu

3.68
z 172 głosów
Napisz komentarz →
5
 
(33)
4
 
(86)
3
 
(27)
2
 
(17)
1
 
(9)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
3.68 z 172 głosów

69%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty