Nakładki ortodontyczne na zęby - wygodna alternatywa dla aparatu

Nakładki ortodontyczne na zęby - wygodna alternatywa dla aparatu
Spis treści
 1. Kto może skorzystać z nakładek na zęby?
 2. Nakładki na zęby - cena
 3. Nakładki na zęby - zalety

To rozwiązanie przekonuje przede wszystkim dorosłych pacjentów, którzy nie mają zbyt wiele czasu na odwiedzanie ortodonty, boją się bólu i chcą żeby ich leczenie przebiegało dyskretnie. Jeśli chcesz się dowiedzieć ile kosztują aparaty nakładkowe i kto może z nich skorzystać, koniecznie przeczytaj poniższy artykuł!

Kto może skorzystać z nakładek na zęby?

Należy mieć świadomość, że nie wszystkie wady zgryzu mogą zostać skorygowane za pomocą prostujących nakładek na zęby. Jeśli chcesz wiedzieć czy kwalifikujesz się do leczenia, skonsultuj się z producentem nakładek Hello Smile, który pokieruje Cię na nowoczesny skan 3D i ustali czy aparat nakładkowy jest w stanie skorygować Twój zgryz. Jeśli zostaniesz zakwalifikowany do leczenia, dostaniesz również wizualizację efektów, których możesz się spodziewać po zakończeniu kuracji. Wady uzębienia, które można skutecznie skorygować przy pomocy nakładek ortodontycznych to min.:

 • Luki międzyzębowe
 • Stłoczenie zębów
 • Zgryz Krzyżowy
 • Diastema
 • Zgryz otwarty
 • Zgryz głęboki

Nakładki są przeznaczone dla pełnoletnich pacjentów w każdym wieku. Przed rozpoczęciem leczenia należy zadbać o stan jamy ustnej, ponieważ próchnica czy ubytki są przeciwwskazaniem do podjęcia kuracji. Każdy przypadek jest indywidualny, a ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu do leczenia podejmują pracownicy Hello Smile.

Nakładki na zęby - cena

Cena aparatów nakładkowych jest porównywalna z kosztami tradycyjnego aparatu stałego. Zdecydowaną zaletą nakładek na zęby Hello Smile jest brak konieczności płacenia za wizyty u ortodonty. Koszty będą różnić się w zależności od przypadków - leczenie większych wad będzie wymagać większej liczby nakładek i tym samym będzie droższe niż leczenie drobniejszych wad zgryzu. W przypadku Hello Smile wszystkie koszty przedstawiane są pacjentowi już na początku leczenia i nie ulegają zmianie. Aktualne ceny znajdziesz na: https://hellosmile.pl/nakladki-na-zeby-cennik. Sprzedawane pakiety są także dostosowane do potrzeb pacjentów, w ofercie znajdują się zarówno pakiety ekonomiczne jak i kompleksowe, które zaspokoją wszystkie wymagania.

Nakładki na zęby - zalety

Największą zaletą ortodontycznych nakładek na zęby jest wygoda użytkownika. Są one zupełnie nieinwazyjne, nie wymagają wiercenia w jamie ustnej i można je wyciągnąć w każdej chwili. Dla wielu pacjentów liczy się również dyskrecja - nakładki są przezroczyste, dzięki czemu nie widać ich tak bardzo jak tradycyjnego aparatu. Niewątpliwym plusem jest również szybkość leczenia - dzięki nakładkom można się cieszyć prostym zgryzem już w ciągu 3-12 miesięcy.

Ocena artykułu

5
 
(0)
4
 
(0)
3
 
(0)
2
 
(0)
1
 
(0)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
0 z 0 głosów

0%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

  Podobne teksty