Kobiecy punkt G

Kobiecy punkt G
Po zwilżeniu palca śliną lub preparatem na bazie wody powoli wsuń palec wskazujący do pochwy i dotknij jej przedniej ściany. Punkt G, czyli okolica w której znajduje się bardzo dużo zakończeń nerwowych znajduje się mniej więcej w odległości odpowiadającej długości palca. Spróbuj wykonywać palcem ruch przywołania "chodź tutaj". Niech czubek twojego palca masuje przednią ścianę pochwy. Stopień podniecenia partnerki będzie wskazówką dla twoich ruchów. Rozmawiaj z nią, pytają ją jak różne ma odczucia. Jednak niektóre kobiety nie lubią gdy się masuje okolicę punktu G i mogą nawet odczuwać ból.

Innym sposobem na stwierdzenie, czy dotyka się punktu G jest różnica powierzchni. Obszar punktu G w dotyku jest jak zmarszczona skóra w przeciwieństwie do obszaru otaczającego, który jest gładki i napięty. Punkt G ma kształt nerkowatego, pionowo ustawionego ziarenka fasoli. Połączenie stosunku oralnego ze stymulacją punktu G wystarcza by doprowadzić większość kobiet do maksymalnego podniecenia.

Pary lubiące nowe doświadczenia, po zlokalizowaniu punktu G i nauczenie się jak go stymulować mogą przejść do drugiego etapu, w którym partner zamiast ucisku palcem wskazującym chwyta ścianę pochwy między palec i kciuk i przesuwa ją między swoimi palcami. Należy przy tym pamiętać aby powyższą czynność wykonywać bardzo delikatnie, by nie sprawiać kobiecie bólu. Lepiej być zbyt delikatnym niż być zbyt brutalnym. Większość kobiet nie doświadczyła takich doznań wcześniej i są one dla nich czymś nowym.

Ocena artykułu

4.58
z 191 głosów
Napisz komentarz →
5
 
(126)
4
 
(57)
3
 
(2)
2
 
(4)
1
 
(2)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
4.58 z 191 głosów

96%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty