Kłopoty z erekcją - problem XXI wieku

Kłopoty z erekcją - problem XXI wieku
Spis treści
  1. Moc pozytywnego myślenia
  2. Kłopoty z dietą i aktywnością fizyczną
  3. Klasyczna L-arginina, niezawodny Żeń-szeń i ekstrakt z kory nadmorskiej

Coraz częściej i w sposób bardziej otwarty, mężczyźni przyznają się do kłopotów z erekcją. Nie wstydzą się już tak jak jeszcze dekadę lub dwie temu, by szukać pomocy zarówno u seksuologa, jak i ratując się doraźnie środkami farmakologicznymi. I jedno i drugie jest działaniem, a nie biernym przyglądaniem się problemowi. W znalezieniu odpowiedniej harmonii pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym – tkwi najczęściej jedna z najlepszych recept na udane życie, również erotyczne.

Moc pozytywnego myślenia

Decydujący wpływ na reakcje organizmu, w tym także popęd seksualny ma psychika. Jeśli jest zaburzona negatywnymi myślami, to szwankuje również libido. Odczuwanie zafascynowania drugą osobą, wzrost pożądania, a potem udane współżycie są, ni mniej ni więcej, tylko reakcjami psychofizycznymi. Nie można się więc dziwić, że właśnie to, co dzieje się w naszej głowie jest przyczyną powodzenia lub niepowodzenia w seksie.

Czasami mężczyzna nie może się kochać w ogóle, a kiedy indziej jego podniecenie opada w trakcie stosunku i nie może go dokończyć. Kiedy takie problemy zaczynają pojawiać się już nie tylko sporadycznie, ale kilka razy z rzędu, powinno to go zaniepokoić. Przyczyny mogą być w różnych sferach – fizycznej, emocjonalnej lub psychicznej. Czasami jest to wynik przepracowania – rzecz charakterystyczna dla tempa naszych czasów. Próba nabrania dystansu, a następnie wsłuchania się we wzajemne potrzeby w relacji partnerskiej,  to czasem dobry początek do odbudowania czegoś, co umknęło w szarej codzienności. Stad już krótsza droga do wzrostu zainteresowania drugą osobą i chęci lepszego pożycia seksualnego z obu stron. Wsparcie, miłość, a nie tylko czysto techniczny seks może pomóc bardziej, niż myślimy

Kłopoty z dietą i aktywnością fizyczną

Kiedy w związku naprawdę dobrze się dzieje, a partnerzy odbierają się nawzajem jako atrakcyjnych i ta sfera przyczyny problemu jest wykluczona, zapewne chodzi o nadszarpnięte zdrowie fizyczne. Zła dieta, zbyt tłusta, nadmierne kilogramy czy uczucie ospałości i zadyszki nie są sprzymierzeńcami stanięcia na wysokości zadania podczas aktu płciowego. Udany seks potrzebuje zdrowia.

Bywa, że trzeba radykalnie zmienić dietę i np. się odchudzić, a czasami po konsultacji z lekarzem może się okazać, że po prostu brakuje w organizmie niektórych substancji, które pomagają w osiąganiu naturalnej satysfakcji z seksu. To wcale nie musi być aż tak długi i żmudny proces. Owszem, trzeba się trzymać wskazań lekarskich, ale zwykle zaleca się w przejściowych problemach z osiągnięciem wzwodu, zaopatrzyć w specjalne suplementy diety, takie jak jeden z funkcjonujących na rynku aptecznym - Permen Go! Pomaga on w szybki i niezawodny sposób w osiągnięciu właściwej erekcji, dzięki specjalnej kompozycji wysokiej jakości składników naturalnego pochodzenia roślinnego, które mają pomagać w procesie wywołania wzwodu u mężczyzn. A są to: żeń-szeń, ekstrakt z kory nadmorskiej i L-Arginina. W czym tkwi ich moc działania? Zgodnie z rekomendacją farmaceutów, użycie Permen Go! zalecane jest na godzinę przed stosunkiem płciowym, popijając tabletkę wodą. Jedna skuteczna dawka – to 3 tabletki. W czasie tej godziny, zaczynają działać aktywne składniki preparatu. Cena Permen Go! - to wydatek rzędu ok. 35 zł za 6 tabletek, a więc na dwie dawki po 3 tabletki. Więcej na temat właściwości tego suplementu, jak i innych rodzajów produktów wspomagających erekcję, które można  stosować na przemian z innymi, znajdziesz na stronie: http://www.permen.pl/permen-go.html.

Klasyczna L-arginina, niezawodny Żeń-szeń i ekstrakt z kory nadmorskiej

Arginina jest związkiem – aminokwasem endogennym, który jest niezbędnym elementem procesu syntezy tlenku azotu. Ten zaś odgrywa kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu naczyniowego, m.in. ułatwia dopływ krwi do prącia, bowiem wpływa na rozszerzenie światła naczyń krwionośnych. Wprawdzie organizm potrafi sobie sam wytworzyć argininę, to jednak z wiekiem zdolność ta może ulec ograniczeniu i pojawia się konieczność suplementacji tego składnika. Czasami udaje się uzupełnić go w odpowiednio dobranej diecie. Głównie trzeba wówczas zwracać uwagę, by spożywać większe ilości ryb, serów, owoców morza oraz wołowiny. W tych produktach białkowych znajduje się właśnie arginina. Kiedy to nie wystarcza, a problemy z erekcją dają niepokojące sygnały, można wspomóc się właśnie takim środkiem jak Permen Go!, który w odpowiedniej dawce zawiera L-argininę oraz Żeń-szeń.   

Żeń-szeń jest natomiast bogatym źródłem witamin i składników mineralnych. W przypadku kłopotów z erekcją jego użycie w suplementacji jest ważne, bo zawiera tzw. ginsenozydy. Są to związki o działaniu zwiększającym m.in. wydzielanie hormonów przysadki mózgowej, gruczołu tarczycowego i kory nadnerczy. W takim wymiarze, pobudzają przemianę materii i wpływają korzystnie na relaksację organizmu, niwelując oznaki stresu oraz pobudzając witalność i energię.

Prepearty na erekcję, takie jak Permen Go!, mają też dodatek w postaci ekstraktu z sosny nadmorskiej. Uznawany jest on za jeden z najsilniej działających antyoksydantów, co ma szczególne znaczenie dla odmładzania ludzkiego organizmu. Ma działanie ochronne przed działaniem szkodliwymi, wolnymi rodnikami, a także działa przeciwzapalnie. To on znacząco pobudza mikrokrążenie krwi, niezbędne do wywołania erekcji.

Seks XXI wieku w gruncie rzeczy nie jest inny niż kiedyś. Oprócz wspaniałych wizualizacji, jakie działają na wyobraźnię, potrzebne jest przede wszystkim zdrowie fizyczne i psychiczne. Dbałość o własną kondycję w tym zakresie, jak się mówi ostatnio modnie – holistycznym, ma tu kluczowe znaczenie.

 

Ocena artykułu

4.5
z 8 głosów
Napisz komentarz →
5
 
(6)
4
 
(1)
3
 
(0)
2
 
(1)
1
 
(0)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
4.5 z 8 głosów

88%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty