Herbitussinek - naturalna pomoc dla dziecięcych gardełek

Herbitussinek - naturalna pomoc dla dziecięcych gardełek
Firma US Pharmacia na bazie wiedzy i doświadczenia marki Herbitussin wprowadziła na rynek nowy suplement diety - Herbitussinek pastylki na gardło dla dzieci. Produkt został stworzony na potrzeby troskliwych rodziców, którzy do tej pory często stawali przed dylematem: reagować czy przeczekać? Niepokój budzi bowiem zarówno podawanie dziecku preparatów dla dorosłych, jak i ignorowanie problemu.

Gardło
Gardło, stanowiące wspólny odcinek układu oddechowego i pokarmowego, jest narażone na stały kontakt z ogromną ilością wirusów, bakterii i toksyn zawartych w powietrzu, którym oddychamy, i w spożywanym pokarmie. Musi więc posiadać specjalny system obronny. Rolę miejscowej bariery immunologicznej spełnia w gardle tkanka limfoidalna związana z błoną śluzową, tzw. MALT (mucosa associated lymphoid tissue), tworząca w gardle tzw. pierścień chłonny Waldeyera. W skład pierścienia Waldeyera wchodzą migdałki podniebienne, gardłowe, językowe, trąbkowe oraz liczne grudki chłonne, które odgrywają ogromną rolę w rozwoju układu odpornościowego człowieka.
Błona śluzowa (stanowiąca pierwszą linię obrony), aby dobrze funkcjonować musi być stale „zasilana” odpowiednią ilością substancji (m.in. witamin) potrzebnych do jej prawidłowego funkcjonowania.

Herbitussinek  - bezpieczne pastylki na gardło
Od teraz rodzice mają suplement diety Herbitussinek - łagodne, stworzone z myślą o dzieciach pastylki do ssania, które dostarczają składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania błony śluzowej gardła. Herbitussinek pastylki na gardło to pierwszy tak unikalny produkt na rynku, zawierający składniki naturalnego pochodzenia takie jak miód, ekstrakt z tymianku, witaminę C - które to dzięki swoim właściwościom od wielu lat są z powodzeniem stosowane na gardło. Preparat zawiera także aromat pomarańczowy i beta-karoten.

Ocena artykułu

3.79
z 33 głosów
Napisz komentarz →
5
 
(6)
4
 
(20)
3
 
(3)
2
 
(2)
1
 
(2)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
3.79 z 33 głosów

79%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty