Densytometria dla Łodzi, Radomia, Lublina i Wrocławia

Densytometria dla Łodzi, Radomia, Lublina i Wrocławia
W ramach ogólnopolskiej akcji "Osteoporoza - poznaj swojego wroga" w wybranych miastach odbędą się densytometryczne badania gęstości kości. Uzupełnieniem badań będzie spotkanie pacjentów z lekarzem na temat profilaktyki i leczenia osteoporozy.

Wiosenna edycja kampanii będzie się odbywała w maju 2002 r. i obejmie Łódź, Radom, Lublin i Wrocław. Dzięki firmie farmaceutycznej Polfa Kutno, która dofinansowuje badania wszyscy chętni będą mieli okazję zbadać stan swoich kości za minimalną opłatą 20 złotych. Osoby ze stwierdzonym ubytkiem masy kostnej zostaną skierowane do gabinetu lekarskiego, gdzie będą mogły skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarskich.

Prowadzony będzie również Edukacyjny Punkt Vicalvitu, zainteresowani będą mieli możliwość uczestniczenia w spotkaniu z lekarzem, który opowie o profilaktyce oraz leczeniu osteoporozy. Udział w spotkaniu jak i rozdawane materiały informacyjne są bezpłatne.

Osoby zainteresowane proszone są o zapisanie się na badania pod warszawskim numerem Edukacyjnego Telefonu Vicalvitu (022) 848 76 61, który działa w dni powszednie w godzinach 14.00 - 17.00.Lekarze obsługujący Edukacyjny Telefon Vicalvitu służą także fachową informacją na temat osteoporozy i jej profilaktyki.

Ogólnopolska akcja informacyjno - edukacyjna "Osteoporoza - poznaj swojego wroga" prowadzona jest przez firmę farmaceutyczną Polfa Kutno od września 2001 roku. Jej celem jest umożliwienie jak największej liczbie osób wykonania badań densytometrycznych oraz szeroko pojęta edukacja z zakresu profilaktyki i leczenia osteoporozy.

Ocena artykułu

4.08
z 38 głosów
Napisz komentarz →
5
 
(13)
4
 
(17)
3
 
(6)
2
 
(2)
1
 
(0)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
4.08 z 38 głosów

79%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty