Apteka stacjonarna czy internetowa - gdzie lepiej zrobić zakupy?

Apteka stacjonarna czy internetowa - gdzie lepiej zrobić zakupy?
Spis treści
 1. Pomoc podczas robienia zakupów w aptece
 2. Dobra apteka, czyli bezpieczne, wygodne i szybkie zakupy

Na korzyść obu przemawiają różne argumenty. Część klientów woli kupować leki, suplementy diety, kosmetyki i specjalistyczne produkty dostępne tylko w aptece  w placówkach stacjonarnych, między innymi ze względu na możliwość skorzystania z porady farmaceuty.

Spora część osób wybiera jednak zakupy online, które pozwalają zaoszczędzić czas i porównać ceny różnych produktów z tej samej kategorii. W zależności od potrzeb można też w wybranej aptece korzystać z obu form zakupów.

Pomoc podczas robienia zakupów w aptece

Możliwość osobistego porozmawiania z farmaceutą jest dla wielu osób głównym powodem robienia zakupów w placówkach stacjonarnych. Dobre internetowe apteki również dają swoim klientom możliwość skorzystania z pomocy konsultantów. Podczas przeglądania oferty Apteki Melissa w każdej chwili można zadać swoje pytanie na czacie, by po chwili uzyskać odpowiedź od specjalisty. Dzięki szczegółowym opisom klienci mają też możliwość zapoznania się ze specyfikacją wszystkich produktów znajdujących się w ofercie. Opis zawiera informacje o zastosowaniu, składzie czy właściwościach leków, suplementów i akcesoriów. W wyborze odpowiedniego produktu mogą również pomóc opinie klientów, którzy już zdecydowali się na zakupy w aptece online. Możliwość dokładnego zapoznania się z cechami wybranych produktów, porównania cen, poznania opinii i skorzystania z pomocy konsultanta z pewnością ułatwia internetowe zakupy.

Dobra apteka, czyli bezpieczne, wygodne i szybkie zakupy

Wiele stacjonarnych placówek, aby ułatwić swoim klientom zakupy, prowadzi też sprzedaż internetową. Apteka Melissa także należy do takich firm. Klienci mogą w sklepie internetowym wybierać spośród ogromnej liczby produktów podzielonych na kategorie, co znacznie ułatwia przeglądanie oferty. Szeroki asortyment obejmuje między innymi: 

 • Leki na receptę i bez recepty
 • Suplementy diety
 • Artykuły higieniczne
 • Kosmetyki
 • Specjalistyczne dermokosmetyki
 • Sprzęt medyczny
 • Produkty dla dzieci i kobiet w ciąży.

Atrakcyjne i pojawiające się regularnie rabaty pozwalają sporo zaoszczędzić. Na korzyść apteki online przemawia też możliwość wyboru najdogodniejszej dla klienta formy dostarczenia zamówienia. Leki można zamówić kurierem do domu, odebrać w wybranej placówce Poczty Polskiej, w paczkomacie lub osobiście w jednej z aptek. Zakupy są całkowicie bezpieczne, ponieważ placówka ma zezwolenie na prowadzenie sprzedaży internetowej wydane przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny. 

By przekonać się o wygodzie zakupów, niższych cenach i bardzo bogatej ofercie leków i innych specjalistycznych produktów, warto zajrzeć na stronę apteki https://www.apteka-melissa.pl/. Nie należy też zapominać, że każda osoba kupująca leki i akcesoria medyczne przez Internet, ma prawo do ich zwrotu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia. Takiej możliwości nie ma w przypadku zakupu leków w placówkach stacjonarnych.

Ocena artykułu

4.33
z 9 głosów
Napisz komentarz →
5
 
(4)
4
 
(4)
3
 
(1)
2
 
(0)
1
 
(0)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
4.33 z 9 głosów

89%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

  Podobne teksty