Apteka internetowa z odbiorem na Poczcie Polskiej, czyli wygodny odbiór produktów aptecznych

Apteka internetowa z odbiorem na Poczcie Polskiej, czyli wygodny odbiór produktów aptecznych
Spis treści
  1. Odbiór w punkcie Poczty Polskiej -jak to działa?
  2. Droga od wyboru produktu do skrytki
  3. Dlaczego warto zamawiać produkty z apteki internetowej z odbiorem na poczcie?

Klienci dotychczas zamawiający produkty w aptece internetowej www.i-Apteka.pl jako sposób wysyłki towarów mogli wybrać: możliwość dostarczenia im zamówienia poprzez firmę kurierską lub za pośrednictwem Poczty Polskiej - dostawę do domu lub odbiór w wybranej placówce.

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej -jak to działa?

Odbiór na Poczcie to wprowadzony niedawno system do odbierania i nadawania przesyłek, którego główną cechą jest szybkość działania i możliwość odbioru w wygodnym dla nas terminie. Klient, aby wysłać paczkę musi wypełnić formularz nadawczy online, a żeby odebrać przesyłkę... sprawny telefon, ponieważ to SMS-em dostaje informację o tym, że paczka już na niego czeka w wybranym punkcie wraz ze specjalnym kodem odbioru.

Droga od wyboru produktu do skrytki

Droga od złożenia zamówienia do dotarcia paczki w ręce klienta jest bardzo prosta. Po wyborze sposobu dostawy - w tym przypadku do określonej placówki Poczty Polskiej, apteka internetowa  kompletuje zamówienie i je wysyła. Gdy paczka zostanie nadana, klient otrzymuje wiadomość mailową z linkiem, pod którym może monitorować drogę swojej przesyłki.

Kiedy fizycznie zostanie ona dostarczona, odbiorca otrzymuje powiadomienie drogą SMS-ową o możliwości odbioru paczki. W międzyczasie na jego skrzynce mailowej również pojawi się wiadomość o tym, że przesyłka czeka na niego w wybranym punkcie. Klient powinien odebrać paczkę w ciągu 72 godzin.

Apteka internetowa z dostawą do Paczkomatu, czyli wygodny odbiór produktów aptecznych


Dlaczego warto zamawiać produkty z apteki internetowej z odbiorem na poczcie?

- Wprowadziliśmy wśród opcji wysyłki nowość – odbiór na Poczcie Polskiej, ponieważ zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli wybrać najdogodniejszą dla siebie formę otrzymania zamówionych u nas towarów. - przekonują specjaliści do spraw marketingu z www.i-Apteka.pl. - Wciąż doskonalimy się i szukamy rozwiązań przyspieszających cały proces zakupowy naszych klientów. - dodają.

Jakie jeszcze argumenty zdecydowały o tym, że apteka zdecydowała się na usługę odbioru w placówce?

Oprócz szybkości doręczenia - zwykle paczka trafia do wybranej placówki już na drugi dzień od jej nadania - ten typ dostawy daje duże poczucie niezależności.

Minimalizowanie formalności - klient nie jest zobowiązany do legitymowania się, wszystkie potrzebne dane podał przez Internet, a do fizycznego odbioru przesyłki służy mu przesłany przez system kod.

Indywidualne podejście - klienci wraz z kodem odbioru otrzymują zabawne SMS-y, na które raczej nie można liczyć w przypadku wiecznie zabieganych kurierów czy pracowników poczty przyjmujących setki klientów dziennie i podchodzących do ich obsługi w sposób "masowy". Ponadto cały proces odbioru paczki również nie jest pozbawiony elementów humorystycznych.

Ocena artykułu

4.63
z 8 głosów
Napisz komentarz →
5
 
(5)
4
 
(3)
3
 
(0)
2
 
(0)
1
 
(0)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
4.63 z 8 głosów

100%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty