Pozycja seksualna klęcząca II

Pozycja seksualna klęcząca II
Spis treści
  1. Urozmaicenie ruchów
Pozycja ta jest pewną odmianą pozycji klasycznej. W pozycji tej kobieta leży na podwyższeniu (kanapa, fotel) z rozchylonymi szeroko nogami, które obejmują biodra klęczącego przed nią mężczyzny. Sukces tej pozycji w dużej mierze zależy od wysokości na jakiej znajduje się kobieta i proporcji wysokości mężczyzny do wspomnianej wyżej wysokości. Pozycja ta daje mężczyźnie pełną kontrolę nad głębokością immisji oraz intensywności i rytmem pchnięć. W celu zwiększenia doznań erotycznych mężczyzna może lekko unieść kobietę za pośladki i przyciągnąć do swoich bioder co jednocześnie zwiększy głębokość penetracji pochwy. 

Pozycja ta zapewnia głęboką penetrację pochwy i zalecana jest kobietom w ciąży jak również w celu zapłodnienia. Pozycja ta zapewnia kontakt wzrokowy między partnerami, wzajemne, namiętne pocałunki oraz umożliwia mężczyźnie na podniecającą stymulacją łechtaczki i piersi kobiety. W pozycji tej mimo że kobieta ma nieco ograniczoną możliwość wykonywania ruchów, to jednak może zwiększyć penetrację pochwy i stymulację punktu G poprzez wykonywanie ruchów biodrami na przeciw ruchom mężczyzny oraz poprzez wykonywanie ruchów rotacyjnych. Zwiększenie doznań oraz głębokość penetracji pochwy przez prącie można dokonać również poprzez położenie bioder kobiety na dodatkowej poduszce.

Urozmaicenie ruchów

W pozycji tej wzbogacenie i rozszerzenie zakresu doznań seksualnych obojga partnerów może sprzyjać kilkakrotna zmiana ułożenia czy kąta nachylenia ciał podczas zbliżenia, a także urozmaicone manewry miednicy. W pozycji tej partnerzy mają ograniczoną swobodę ruchów, jednak oboje powinni skupić swe wysiłki na osiągnięciu synchroniczności i płynności, unikając przypadkowych "zderzeń i tarć". Łagodne kołysanie biodrami z boku na bok umożliwi doskonałe zestrojenie, jednoczesne, koliste ruchy bioder dostarczą niezapomnianych i podniecających wrażeń.

Seksu należy się uczyć
Postarajcie się doceniać rozmaitość wrażeń, jakich dostarcza członek penetrujący kolejne głębokości pochwy. Poeksperymentujcie w luźnej atmosferze z płytszymi i głębszymi pchnięciami. Bardzo podniecające bywają płytkie wniknięcia, zapewniające silne bodźce żołędzi członka i stymulujące najwyższy odcinek pochwy natomiast głęboka immisja prowadzi do znacznie bardziej intensywnych reakcji emocjonalnych, pogłębiając poczucie spełnienia i łączącej oboje partnerów więzi.

Dla własnej satysfakcji ważne może okazać wzbogacenie własnego współżycia o odrobinę pikanterii i witalności, eksperymentując i urozmaicając pchnięcia, pozycje, nacisk i kąty ułożenia w ten sposób, by dostarczyły jak najwięcej przyjemności wam obojgu. Niech seks stanie się przygodą i zabawą.

Ocena artykułu

4.1
z 122 głosów
Napisz komentarz →
5
 
(43)
4
 
(55)
3
 
(18)
2
 
(5)
1
 
(1)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
4.1 z 122 głosów

80%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty