Nowość dla osób dbających o linię - Formoline L112

Nowość dla osób dbających o linię - Formoline L112
Najnowsze badania epidemiologiczne wykazały, że ponad połowa Polaków ma nadwagę. Dane te są bardzo niepokojące, gdyż w połączeniu z wcześniejszymi wskazują, że liczba osób otyłych lub z nadwagą ciągle rośnie. Niektórzy badacze sugerują nawet, że można mówić o epidemii otyłości zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Nie ulega wątpliwości, że jest to związane ze znaczną zmianą stylu życia i sposobu odżywiania. Nieregularny tryb życia, wysokotłuszczowe posiłki bogate w puste kalorie w połączeniu z brakiem aktywności fizycznej skutkują dodatnim bilansem energetycznym, którego efektem jest nadwaga, a następnie otyłość.

Doskonale wiadomo, że nadwaga i otyłość niesie ze sobą znaczne ryzyko występowania poważnych schorzeń takich jak cukrzyca, miażdżyca, zespół metaboliczny lub zawał serca. Dlatego też, tak ważny jest trwały powrót do prawidłowej masy ciała. Udowodniono, że najlepsze i najtrwalsze efekty odchudzające daje kuracja złożona z odpowiedniej diety ubogoenergetycznej oraz zwiększonej aktywności fizycznej, dodatkowo wspomagana odpowiednimi suplementami diety. Jednym z głównych założeń ubogoenergetycznej diety odchudzającej jest znaczne ograniczenie ilości spożywanych tłuszczy, gdyż tylko wtedy organizm zaczyna spalać nadmiar zgromadzonej tkanki tłuszczowej. Niestety praktyka lekarzy i dietetyków pokazuje, że dla wielu osób stosowanie się do założeń powyższej diety jest bardzo trudne lub wręcz niemożliwe. Formoline L112 został stworzony z myślą właśnie o tych osobach. Przez naukowców określany jest jako absorbent lipidów nowej generacji. Pacjenci stosujący preparat nie muszą rygorystycznie przestrzegać diety ograniczają ilość kalorii pochodzących ze spożywanego tłuszczu, ponieważ substancja aktywna Formoline L112 wiąże jego nadmiar w jelicie i nie dopuszcza do wchłonięcia do ustroju.

Swoją ogromną zdolność wiązania tłuszczu preparat zawdzięcza nowoodkrytej substancji aktywnej oznaczonej symbolem L112. Jest to naturalny polimer podobny do chityny, uzyskiwany z pancerzy skorupiaków. L112 posiada bardzo wysoką zdolność absorpcji tłuszczów z pożywienia. Badania wykazały, że 1g substancji L112 może związać ponad 700g oleju! Oznacza to, że L112 wiąże tłuszcze trzykrotnie silniej niż inne substancje stosowane obecnie w tym celu. L112 wiąże tłuszcze w górnym odcinku dwunastnicy, uniemożliwiając ich strawienie i wchłonięcie do krwiobiegu. Zaadsorbowane tłuszcze zostają następnie wydalone bez ryzyka wystąpienia biegunki tłuszczowej. Mniej przyswojonych tłuszczy oznacza mniej dostarczonych kalorii, co oznacza, że organizm musi sięgnąć po własne, zgromadzone w nadmiarze tkanki tłuszczowej.

W trakcie kuracji odchudzającej, aby osiągnąć optymalne efekty odchudzające, należy przyjmować po 2 tabletki preparatu przed dwoma głównymi posiłkami. W trakcie kuracji stabilizującej masę ciała należy przyjmować po 1 tabletce przed dwoma głównymi posiłkami. Tabletki należy popijać co najmniej szklanką wody. Ważne jest aby w okresie zażywania Formoline L112 przyjmować co najmniej 2 liry płynów dziennie, gdyż taka ilość jest niezbędna do optymalnej efektywności preparatu.

Godny uwagi jest fakt, że skuteczność preparatu Formoline L112 została potwierdzona badaniami naukowymi! U pacjentów stosujących Formoline L112 bez zmiany nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej, po trzech miesiącach nastąpił spadek masy ciała o 4kg. Natomiast u pacjentów stosujący Formoline L112 w połączeniu z dietą ubogoenergetyczną w ciągu 4 tygodni nastąpiła redukcja masy ciała aż o 6,7kg!

Kup Formoline L112

Ocena artykułu

4.59
z 29 głosów
Napisz komentarz →
5
 
(19)
4
 
(9)
3
 
(0)
2
 
(1)
1
 
(0)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
4.59 z 29 głosów

97%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty