Nurofen Ultrafast
Substancja czynna:
Ibuprofenum (200 mg)
Poniższy opis dotyczy pierwszej substancji. Jezeli chcesz przeczytać o pozostałych substancjach wybierz odpowiedni link.
Zobacz inne preparaty, w których jest Ibuprofenum (200 mg)
Ibuprofenum (200 mg)
Poniższy opis dotyczy pierwszej substancji. Jezeli chcesz przeczytać o pozostałych substancjach wybierz odpowiedni link.
Zobacz inne preparaty, w których jest Ibuprofenum (200 mg)
Mechanizm działania:
Wskazania:
Ciąża:
Przeciwskazania:
Działania niepoządane:
Przyjmowanie leku:
Uwagi:
Opakowanie:
Nurofen Ultrafast : 0
4 kaps. (OTC)
Nurofen Ultrafast : 10 kaps. (OTC)
Nurofen Ultrafast : 20 kaps. (OTC)
Nurofen Ultrafast : 30 kaps. (OTC)
Postać:
kapsułki elastyczne
Wytworca:
Banner Pharmacaps Europe bv Reckitt Benckiser Healthcare International Ltd.
Podmiot:
Reckitt Benckiser Healthcare (Poland) Sp. z o.o.
Data publikacji: 2008-04-09
MediWeb
zespół redakcyjny
zespół redakcyjny