Wibrator - znajdź idealny model

Wibrator - znajdź idealny model
Spis treści
  1. Urozmaicenie życia erotycznego
  2. Jak wybrać wibrator?
  3. Idealny model wibratora

Urozmaicenie życia erotycznego

Aby zadbać o urozmaicenie życia erotycznego, warto kupić wibrator z kilkoma poziomami wibracji. Do wyboru mamy różnorodne rodzaje, kształty i rozmiary zabawek erotycznych. Początkowo dobierzmy wibrator niewielkiego rozmiaru lub z dodatkową nakładką, która zapewni większy rozmiar w każdej chwili. Połączenie wibracji z pulsacją pozwoli sprawdzić, która opcja najbardziej nam odpowiada! Co ciekawe, sterowanie wibratorem może odbywać się za pomocą pilota, przycisków lub aplikacji w smartfonie. 

Jak wybrać wibrator?

Jak dokonać wyboru? Istotne jest to, aby gadżet był wykonany z bezpiecznego tworzywa, nie wywołującego alergii. Poza tym nie powinien sprawiać problemów z utrzymaniem go w czystości. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest silikon medyczny, dbający o nasz komfort podczas stosowania. Standardem jest wodoodporność wibratorów, dlatego można je z powodzeniem używać podczas kąpieli. 

Kolejna kwestia to kształt wibratora. Miłośnicy modeli klasycznych mogą wybrać zaokrąglone kształty, zapewniające wiele przyjemności. Pożądana jest także stymulacja punktu G lub łechtaczki, dzięki czemu szybko osiągniemy spełnienie. 

Idealny model wibratora

Idealny model wibratora to taki, który doskonale spełnia nasze potrzeby. Na rynku znajdziemy następujące wersje:

  • Wibrator soniczny - opiera się na przyjemnych wibracjach fal sonicznych. Stymuluje nie tylko zewnętrzne, lecz także wewnętrzne części łechtaczki. 
  • Wibrator klasyczny - jest przeznaczony do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. To dobra propozycja dla każdej kobiety, która rozpoczyna swoją przygodę z taką zabawką. 
  • Wibrator króliczek - unikalny kształt sprawia, że dochodzi do stymulacji pochwy i łechtaczki. Nowoczesne modele bazują na pracy jednej lub obu końcówek, zgodnie z naszymi preferencjami. 

Jak widzimy, wibratory zaskakują nas wieloma kształtami i funkcjami!

Ocena artykułu

5
 
(0)
4
 
(0)
3
 
(0)
2
 
(0)
1
 
(0)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
0 z 0 głosów

0%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty