Rewolucyjna metoda na odmłodzenie - nici liftingujące!

Rewolucyjna metoda na odmłodzenie - nici liftingujące!
Spis treści
  1. Na czym polega działanie nici liftingujących?
  2. Nici liftingujące - skuteczne odmłodzenie szyi i dekoltu
  3. Dlaczego nici liftingujące to doskonały sposób na lifting ciała?
  4. Jak zadbać o ciało kompleksowo?
  5. Nici liftingujące - jak wygląda zabieg?

Któż z nas nie chciałby mieć idealnie wyglądającego ciała, które prezentuje się doskonale, mimo upływu czasu? Praktycznie każdy z nas. Sukces jednak w osiągnięciu tego celu polega nie tylko na umiejętnym wykorzystaniu nowoczesnych metod leczenia, jakie ma medycyna estetyczna, lecz także właściwej pielęgnacji ciała. Najnowszym sposobem na odmłodzenie skóry, który szybko stał się powszechnie uznany praktycznie na całym świecie, są nici liftingujące. Rewolucyjna technika pozwala na ekspresowe oraz nieinwazyjne cofnięcie oznak starzenia. W czym dokładnie pomagają nici liftingujące i jak wygląda zabieg?

 

Na czym polega działanie nici liftingujących?

Działanie nici liftingujących polega na wszczepieniu pod skórę stopniowo rozpuszczających się nici PDO, które powodują stymulację fibroblastów i produkcję nowego kolagenu. W ten nieinwazyjny sposób następuje odmłodzenie oraz uelastycznienie skóry. Zaletą tego rodzaju leczenia jest płynne przejście nici liftingujących przez tkanki, co wpływa na bezpieczeństwo podczas zabiegu. Co istotne, zabieg po miejscowym znieczuleniu jest mało bezbolesny, pierwsze efekty są widoczne po kilku tygodniach, a intensywne ujędrnienie wybranego obszaru ciała następuje po upływie paru miesięcy - informuje dr n. med. Tomasz Pniewski z warszawskiej Kliniki Melitus. Natomiast końcowe rezultaty utrzymują się przez okres około dwóch lat.

Nici liftingujące - skuteczne odmłodzenie szyi i dekoltu

Rewelacyjnie odmładzające nici liftingujące mają zastosowanie między innymi w przypadku redukcji zmarszczek na szyi, dekolcie, a także ujędrniania biustu oraz jego kształtowania. Innowacyjna metoda daje efekt nie tylko cofnięcia oznak starzenia skóry, lecz także minimalizacji przemieszczonej z wiekiem tkanki tłuszczowej. Na uznanie zasługuje fakt, że tego rodzaju odmłodzenie szyi, dekoltu i biustu odbywa się w sposób małoinwazyjny, nie powoduje skutków ubocznych ani blizn.

Dlaczego nici liftingujące to doskonały sposób na lifting ciała?

Ogromną zaletą nici liftingujących jest bezpieczeństwo leczenia oraz wysoka skuteczność terapii. Naturalne efekty kuracji pozwalają w krótkim czasie pozbyć się widocznych zmarszczek na szyi, pomagają też w ujędrnianiu biustu i zachowaniu młodego wyglądu pośladków, brzucha, ramion oraz nóg. Nici liftingujące są więc doskonałym narzędziem w drodze do zaawansowanej pielęgnacji ciała. Na ich korzyść przemawia brak widoczności oraz wyczuwalności nici w skórze, a także praktycznie natychmiastowe rezultaty, przy braku konieczności jakiegokolwiek przygotowania się do zabiegu.

Jak zadbać o ciało kompleksowo?

Medycyna estetyczna ma wiele możliwości nieinwazyjnego odmłodzenia skóry. Jeśli więc chcesz zadbać o ciało kompleksowo, warto skorzystać również z innych metod, które w błyskawiczny i zarazem precyzyjny sposób pomogą Ci w odzyskaniu świeżego wyglądu. Pielęgnacja ciała wraz z redukcją zmarszczek może odbywać się na przykład dzięki zastosowaniu technologii ultradźwięków, radiofrekwencji oraz plazmy.

Nici liftingujące - jak wygląda zabieg?

Wszczepienie nici liftingujących trwa około godziny. Podczas zabiegu możliwe jest odczuwanie delikatnego kłucia, jednak kuracja nie powoduje bólu, krwawienia czy obrzęku. Drobne zaczerwienienia po wkłuciach ustępują po upływie kilku godzin. Terapia może być przeprowadzana przez cały rok, bez względu na nasłonecznienie.

Więcej informacji o niciach liftingujących znajdziesz na stronie http://klinikamelitus.pl/dermatochirurgia/nici-pojedrniajace-i-liftingujace/

Ocena artykułu

5
 
(1)
4
 
(0)
3
 
(0)
2
 
(0)
1
 
(0)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
5 z 1 głosów

100%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty

      Tagi: