Naturalne afrodyzjaki, które poprawią doznania w łóżku

Naturalne afrodyzjaki, które poprawią doznania w łóżku
Spis treści
  1. Imbir naturalnym afrodyzjakiem
  2. Lubczyk do rosołu i do... łóżka
  3. Gałka muszkatołowa
  4. Niektóre owoce osłodzą życie

Imbir naturalnym afrodyzjakiem

Natura słynie z wielu produktów, które mają zbawienny wpływ dla zdrowia. Pośród nich można znaleźć też i takie, które poprawiają łóżkowe doznania. Analizując dostępne alternatywy, wiele osób na pierwszy rzut oka nie powiązałoby ich z prozdrowotnym działaniem. Praktyka pokazuje jednak, że niektóre z nich są w stanie wiele zdziałać.

Pierwszą propozycją jest imbir. To naturalny afrodyzjak, który m.in. pomaga poprawić ukrwienie narządów płciowych. A to jak wiadomo, przyczynia się m.in. do dłuższej erekcji u mężczyzn oraz zwiększonych doznań u kobiet. Imbir pozytywnie wpływa na libido u obu płci i przyczynia się do udanego stosunku. Aby osiągnąć opisywanie superlatywy, można dodawać go regularnie do różnych potraw czy napojów. Ponadto, imbir dobrze komponuje się z miodem, cynamonem czy goździkami, które również nie są obojętne dla życia seksualnego. Połączenie tych składników w jedną całość może spowodować łóżkową ekstazę.

Lubczyk do rosołu i do... łóżka

Kolejną przyprawą, która przyczyni się do wzrostu libido jest lubczyk. Jego pikanteria nie wynika z ostrego smaku, ale właściwości pobudzających ochotę na seks. Zawarte w nim olejki eteryczne, takie jak kwas walerianowy i octowy oraz kumaryny, przyczyniają się do ukrwienia narządów płciowych i podobnie jak imbir, zwiększają ochotę na wizytę w sypialni. I to bynajmniej nie po to, aby odpocząć. Warto również wspomnieć, że zbawienne działanie lubczyka jest widoczne zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Poza tym, to niepozorne zioło poprawia ukrwienie mózgu i dodaje sił witalnych. 

Gałka muszkatołowa

Jeżeli powyższe propozycje nie zaspokoiły ciekawości, to z pomocą przychodzą kolejne alternatywy. Chcąc poprawić swoje życie seksualne i zwiększyć doznania łóżkowe czasami wystarczy rozejrzeć się po kuchni. Przykładem tego są produkty, które zostały dotychczas opisane. Ich stosowanie może w istotny sposób przyczynić się do wzrostu libido.

Teraz przyszła kolej na następnego gościa - gałkę muszkatołową. To produkt, który był uważany za afrodyzjak już w czasach średniowiecza. Co więcej, ówcześnie podobno z powodzeniem stosowano go jako lek na potencję. Gałka muszkatołowa przetrwała do dziś i jest obecna w wielu kuchniach. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę z jej działania poprawiającego doznania w łóżku. Nawet niewielka ilość tego produktu może sprawić, że ochota na seks przyjdzie znienacka. 

Niektóre owoce osłodzą życie

Poza przyprawami, naturalnych afrodyzjaków należy szukać również wśród owoców. Niezwykle popularny jest ananas. Co prawda, nie do końca można traktować go jako receptę zwiększającą libido, jednak posiada on nieco inne zalety. Przede wszystkim, stosowany przez dłuższy okres czasu poprawia smak spermy. Poza tym, w połączeniu z miodem oraz chili stanowi doskonałą podstawę do poprawienia ukrwienia narządów płciowych, a tym samym do bardziej udanego seksu. Ananas ma jeszcze jedną zaletę. Przyczynia się do zniwelowania nieprzyjemnego zapachu potu. A to może mieć szczególne znaczenie podczas wyczerpujących fizycznie zbliżeń.

Jeśli szukasz innych środków poprawiających doznania w łóżku sprawdź ofertę Area69

Ocena artykułu

5
 
(0)
4
 
(0)
3
 
(0)
2
 
(0)
1
 
(0)
Ocena
Ocenianie... . .
Dziękujemy za ocenę!
0 z 0 głosów

0%czytelników oceniło artykuł na 4 i 5 gwiazdek.

    Podobne teksty