jak Wam mija dzien ?

Wszystko o ciąży, porodzie i połogu.
Agee
Nowy użytkownik

Re: re: jak Wam mija dzien ?

Post autor: Agee » 05 września 2007, 18:30

dagolku bardzo mi przykro z powodu Twojego kolegi :-?

dagolak;
A tak w ogóle to pokaż się nam w nowym, fioletowych włosach :D :D

pokazalam sie juz u siebie na blogu ale bedzie wiecej zdiec pozniej bo jeszcze musze przegladnac zdiecia z imprezki weselnej :) wogole to wlosy dopiero na sloncu okazuja swoj prawdziwy kolor, w domu wygladaly fioletowe :lol:
wogole to wystartowalam w 2 roznych kreacjach, do kosciola poszlam w tym w czym widac na zdieciach na blogu czyli bluzka i spodnie a na sale ubralam sie w kiecke, ktora kupilam w ostatniej chwili w piatek przed weselem :) sukienka jest do kolan i ma na sobie czarnobiale kropy, zdiecia pokaze pozniej :)

kasia-27:
Stella no wlasnie, jedziecie do door county w ten weekend?
my przekladamy sobie dlugi weekend na za tydzien :) i jedziemy do michigan w to miejsce zarekomendowane przez Agee. Mariusz tez slyszal od swojego kolegi ze tam jest bardzo ladnie...
Agee udanej zabawy na weselu! wklejaj zdjecia w kreacji :)

zabawa byla przednia :lol:
a tak wogole to Kasia jak to sie stalo, ze Stella wyladowala na wyspie a Wy gdzies w Wisconsin ? :lol: :lol: :lol:
ObrazekObrazek

lucynka.zse
Nowy użytkownik

re: jak Wam mija dzien ?

Post autor: lucynka.zse » 07 września 2007, 11:42

dagolak

Fryzurka 1 klasa!!! No szkoła się zaczęła. Jedno szczęście ja mam jeszcze trochę wolnego (dzięki Mikołajkowi), a od października też szkoła dla mnie się zacznie.
Pomyślałam właśnie o dagolak w związku ze szkołą, hehe. A to dlatego, że pracuję w szkole średniej 6 rok i często "modne" fryzury, ubiory, itp. są komentowane przez nauczycieli, hehe.
Buziaki!

Madziorek*
Nowy użytkownik

Post autor: Madziorek* » 08 września 2007, 16:13

Dagolak co za awangarda! Nauczycielom się to chyba nie spodoba :wink: No i świeczuszki dla Twoich przyjacół [']['][']['] :(
A co do mundurków, to ja równiez uważam, ze to dobry pomysł, tylko że powinien on być bardziej ujednolicony, ponieważ w niektórych szkołach wymagany mundurek kosztuje 50zł a w innych 200zł, bo dyrektor dołożył czerwoną kieszonkę, albo skórzany paseczek :o Mieć 2-3 dzieci i robi się spory wydatek!! Nie licząc zwykłej szkolnej wyprawki!
Agee już nie mogę się doczekać Twoich zdjęć z wesela! Rodzina pewnie była zaskoczona Twoim świetnym wygladem - dieta, fryzjer, odpowiedni strój - robi efekty! :P
Miłego dnia wszystkim życzę!
Miłego dnia!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

dagolak

Post autor: dagolak » 10 września 2007, 17:41

Yoasia, Jolex, katy, Agee, Madziorek.... dziękuję Wam za dobre słowo i fluidki... :(

katy
Nowy użytkownik

Post autor: katy » 11 września 2007, 01:02

Dagolaczku doczytalam w innym watku :cry: Strasznie mi przykro [*]
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ