Badania kardioloogiczne

Na czym polegają różne badania
kila23
Nowy użytkownik

Badania kardioloogiczne

Post autor: kila23 » 21 czerwca 2018, 13:49

A jakie to są Waszym zdaniem badania ogólne jeśli chodzi o kardiologię ? muszę wykonać takie podstawowe badania bo mam problemy z sercem . Widziałam, że tego typu badania wykonują między innymi w Częstochowie . Czytałam trochę o takim badaniu na http://www.cm-klara.pl/poradnie/kardiologiczna/ Jak myślicie, czy lepiej wybrać się na NFZ czy prywatnie?

eskota
Nowy użytkownik

Re: Badania kardioloogiczne

Post autor: eskota » 27 czerwca 2019, 09:30

Ja to bym nie miała cierpliwości chodzić i prosić się o badania, jak potrzebuję idę prywatnie. W ogóle profilaktyka jest ważna.

amika
Nowy użytkownik

Post autor: amika » 27 czerwca 2019, 12:08

Dokładnie, profilaktyka jest bardzo ważna. Ile razy się słyszy że coś ktoś zachorował, a dobrze się czuł, nic go nie bolało. Dlatego ja przezornie skorzystałam ze screeningu w szpitalu Medicover, w Warszawie oczywiście. Płaci się za coś takiego, ale w ciągu kilku godzin byłam przebadana bardzo dokładnie, łącznie z rezonansem magnetycznym ciała. Dużo miałam badań, laboratoryjne, obrazowe, bardzo szeroka diagnostyka. Zawsze jak coś by było nie tak to się wie i można szybko działać.

Hooriouct
Nowy użytkownik

Badania kardioloogiczne

Post autor: Hooriouct » 27 września 2019, 14:26

I confirm. And I have faced it. Let's discuss this question. Here or in PM.

kwoczka
Nowy użytkownik

Post autor: kwoczka » 28 listopada 2019, 22:42

Wszystkie badania sa wazne a nie tyllko serducho :) Ja mam z tarczyca problem ale jak chodze do diagnostyki na badania to badam wszysto a nie tylko ja bo wole wiedziec jak cos sie zacznie we mnie rozwijac nieporzadanego

ODPOWIEDZ