Przychodnie rodzinne w Krakowie

Na czym polegają różne badania
chence
Nowy użytkownik

Przychodnie rodzinne w Krakowie

Post autor: chence » 11 czerwca 2018, 14:15

Witam. Szukam jakiejś dobrej przychodni rodzinnej NFZ (głównie chodzi mi o dobrego pediatrę). Bardziej zależałoby mi na wschodniej stronie Wisły, ale jeżeli ktoś zna fajną przychodnię gdzieś dalej to też niech się podzieli tą znajomością:)

magda99
Nowy użytkownik

Re: Przychodnie rodzinne w Krakowie

Post autor: magda99 » 21 lutego 2019, 20:55

szczerze mówiąc nie wiem czy ta w tej przychodni można korzystać z usług lekarza w ramach NFZ ale pracujący tam lekarze są świetni. Chodzi mi o przychodnię Enel-Med na ulicy
Ja i dzieci korzystamy akurat z pakietu opłacanego przez pracodawcę mojego męża więc nigdy nie musiałam interesować się jak wygląda w praktyce umawianie wizyt i czy można skorzystać z bezpłatnej opcji. Ja chcąc iść do lekarza umawiam się po prostu przez internet i wybieram dogodny dla siebie lub dzieci termin. Bardzo podoba mi się tu to, że gdy dzieci są chore mogę zamówić dla nich wizytę domową (https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/uslugi-medyczne/medycyna-wyjazdowa/wizyty-domowe-6vBvAe) i to nie ja jadę do przychodni a lekarz pediatra, internista lub domowy przyjeżdża do mnie do domu. Wystarczy że zadzwonię na dedykowaną linię. Nigdy nie zdarzyło mi się, że pani na rejestracji odmówiła mi przyjazdu lekarza lub musiałam na taką wizytę czekać kilka dni.

ODPOWIEDZ