Co Najlepsze Na Kolano ??????

Jaki to lek, jak działa, jakie ma objawy niepożądane..
putelka
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15 czerwca 2018, 14:49

Re: Co Najlepsze Na Kolano ??????

Post autor: putelka » 15 czerwca 2018, 14:50

DMSO wklepuj

mczay
Nowy użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 27 marca 2018, 22:22

Re: Co Najlepsze Na Kolano ??????

Post autor: mczay » 10 lipca 2018, 10:41

Najlepiej pójść do lekarza, albo do apteki, w której polecą Ci coś skutecznego. U nas w Gorlicach jest apteka dostępna pod adresem: www.apteka-alba.com.pl/apteka-gorlice.html, w której pracują farmaceutki z ogromną wiedzą, więc na pewno poleciły by coś skutecznego. Jest to jedna z lepszych aptek w Gorlicach ze względu na farmaceutki i dobre zaopatrzenie.

minip
Nowy użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 25 maja 2016, 17:26

Re: Co Najlepsze Na Kolano ??????

Post autor: minip » 08 lutego 2019, 13:52

Kochani również mam problem z kolanem, niechąco uderzyłam się bardzo mocno i od dwóch tygodni boli mimo smarowania. Muszę iść do ortopedy, prośba o polecenie kogoś sprawdzonego ze stolicy

haploxylon
Nowy użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 19 listopada 2015, 15:02

Re: Co Najlepsze Na Kolano ??????

Post autor: haploxylon » 21 lutego 2019, 03:46

Te uderzenia w kość ==okolice kolana lub poniżej, są paskudne!
Oczywiście, metody daaawne są dobre, ALE----ponieważ jest tam mało tkanki to od razu robi się nam zapalenie okostnej w rejonie kolana albo po prostu na powierzchni kości nieosłoniętej w zasadzie żadna warstwą "miękiszową".Zwykle sama kość jest cała, ale stan zapalenia szybko się pogłębia=stad bóle, puchnięcie w kształcie kuli itp. Szczególnie problem narasta u ludzi mających stałe zainfekowania gdziekolwiek --np w zatokach.Stamtąd rozsiewa się zapalenie bakteryjne i bakterie w kilka godzin są już w miejscu uderzenia gdzie wspierają stan zapalny.
Oczywiście metody starożytne :-)))) są dobre gdy zastosujemy je od razu Np.
1) Liść kapusty przyłożony na kolano (na kość poniżej także) osłonięty kawałkiem torebki plastikowej a na to bandaż zwykły i tak idziemy spać.Stosować kilka dni.
2) Od razu po uderzeniu przykładać cały dzień kawałek lodu (poprzez szmatkę bo skórę odmrozimy...) wzięty z lodówki--zmieniać lód gdy się rozpuści i dawaj następny. Ewentualnie-gdy nie ma lodu--kupić mrożonkę z szafy chłodniczej i kłaść ją na kolano.

Jednak gdy działamy z opóźnieniem to to nic nie daje..................

Istnieją maści---np. maść żywokostowa, można smarować............
Można też smarować nalewką bursztynową.
Można zaparzyć zioła i zalać je na gazę aptekarską gdy chłodne, i ten taki plaster ziołowy na kolano, owinąć i tak na noc---zioła te to korzeń żywokostu plus ziele arniki.

Ale skutki są powolne niestety.
Istnieje jeszcze jedna metoda--proszę lekarzy o nieczytanie !!!!!! Metodę tę stosowałem sam po 1 roku utrzymywania się opuchnięcia.
Lekarz musi wypisać MAŚĆ ==antybiotyk plus lanolina, a do tego takie mleczko wapienne aby przemywać skórę codziennie bo antybiotyk jest drażniący (dawniej stosowali oxyteracynę ale są inne antybiotyki. Smarujemy to miejsce 2 razy dziennie. Problem w tym kto wam w jakiejś aptece zrobi taką maść (to zrób se samemu=krem nivea i tabletka jakiegokolwiek antybiotyku rozgniecionego na łyżeczkach na proszek).
Powyższa metoda jest bardzo skuteczna==giną bakterie na okostnej pod wpływem dużego stężenia =min.10% i cały obrzęk schodzi.
TAAAAAAAKKK ! znane mi są problemy otaczające ten opis. A jednak to działa, zaś problem z wpływem antybiotyku na DNA bakterii zostawiam bakteriom, pamiętając też, że badania nad mutacjami pod wpływem antybiotyków z zastosowaniem mikroskopu elektronowego pokazały--że to idiotyzm i zjawiska tego nie ma !!!!!Stwierdzono to jeszcze w latach 60-tych po czym utajniono !

Radzę spróbować, najwyżej skóra się zaczerwieni mocno, a wtedy rumianek i siemię lniane przykładać na to miejsce.

amika
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 01 marca 2019, 10:42

Re: Co Najlepsze Na Kolano ??????

Post autor: amika » 01 marca 2019, 10:49

hej minip. mąż miał podobnie i sprawę konsultował z dr Jopowiczem.znajdziesz go w CM Medicum na ul. Wysockiego. Artroskokpia i tego lekarza dała znakomite rezultaty, wszystko ładnie się wyleczyło i teraz już ma zdrowe kolano 🙂

ODPOWIEDZ