ból nóg

Co to za choroba, jak się ją leczy...
haploxylon
Nowy użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 19 listopada 2015, 15:02

Re: ból nóg

Post autor: haploxylon » 26 lutego 2019, 03:39

Dziwię się, że ludzie nie rozglądają się wokoło i nie widzą zjawisk typu epidemicznego. A jest ich wielokrotnie więcej niż dawniej.
Ogólnie--bóle w nogach są elementem takiej epidemii i dotyczą całej populacji. Chyba zdążyłaś się zorientować. Zwłaszcza ,że byłaś za granicą i twój organizm jest nieodporny na obce odmiany takiej zarazy. Więc w pierwszym rzędzie padnie na ciebie a nie jakiegoś autochtona.
Jakie jest tło ? Ostatnimi czasy wirusowe oraz być może związane z bakteriami atypowymi.Tak jak powszechne zjawisko zapaleń pęcherza--połowa ludzi już sika jak cholera !
Wskazuje na to analiza powietrza na wysokości kilku kilometrów====ogromne zanieczyszczenie wirusami--wręcz niewytłumaczalne.
A jak się bronić........Nie wiadomo, bo często są to wirusy modyfikowane genetycznie.
Możesz próbować........najpierw silna kuracja antybiotykowa podobna do leków na boreliozę. Gdy nie pomaga to nastaw się na streptomycynę w zastrzykach. Po co ? Aby obserwować reakcję-to takie diagnozowanie przez terapię próbną.
Ostatnio objawy takie są związane z wirusem grypowym który działa prawie bezobjawowo i to nawet 1 rok !!
Staraj się widzieć swoje objawy jako wynik zakażenia wirusowego--po prostu.
Jeżeli człowiek w twoim wieku ma takie objawy długo, a dawniej wprost przeciwnie---to na pewno mamy wtargnięcie jakiegoś patogena z zewnątrz, natomiast nie są to pierdoły reumatyczne starej baby po przejściach.
Powtarzam--teraz ludzie takie objawy mają, nie jesteś jedyna.
Warto sprawdzić boreliozę--w tym także jej WERSJĘ POŁUDNIOWĄ--to wymaga innych odczynników.Nie wszystkie laby posiadają takie odczynniki, znam przypadki zaskoczenia w tym temacie.
Antybiotyki ( w tym metronidazol) może ci wypisać dentysta, tak na próbę. Mówię o tym, bo ok.30% wyników badań wypada fałszywie i dlatego nie ma to jak terapia na próbę.

Anita80
Nowy użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 18 stycznia 2018, 21:55

Re: ból nóg

Post autor: Anita80 » 12 kwietnia 2019, 11:45

Na pewno nie warto lekceważyć takich objawów i konieczna będzie wizyta u lekarza specjalisty. Ciężko mi powiedzieć, kto zajmuje się leczeniem bólu nóg. Ortopeda, reumatolog? Najlepiej udać się do kliniki Star Med w Zakopanem przy ul. Tetmajera. Mają tam super personel i lekarzy, więc na pewno Ci pomogą.

Skorpion
Nowy użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 13 grudnia 2017, 14:37

Re: ból nóg

Post autor: Skorpion » 19 kwietnia 2019, 07:56

Przyczyn bólu nóg może być całkiem sporo. Jeśli nie jest on spowodowany wzmożoną aktywnością fizyczną i nie ustępuje, to wizyta u ortopedy Adriana Stępińskiego w Poznaniu będzie jednym z najlepszych rozwiązań. Sam leczyłem się u niego i szybko udało się pozbyć problemów. ;)

sudnet
Nowy użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 27 maja 2019, 16:38

Re: ból nóg

Post autor: sudnet » 12 lipca 2019, 10:06

Miałam straszny ból pięt, okazało się, że to ostrogi piętowe, a w pozbyciu się ich pomógł mi ortopeda Warszawa http://znanyortopeda.pl/ jest według mnie najlepszym specjalistą na terenie Warszawy

haploxylon
Nowy użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 19 listopada 2015, 15:02

Re: ból nóg

Post autor: haploxylon » 17 września 2019, 05:21

wy chyba naprawdę robicie sobie żarty. To nie jest portal do lokowania tu reklam. Proszę także nie wypisywać porad w stylu==idź do lekarza, bo to jest ośmieszanie siebie samego.Taki mądry jest każdy chory ale tu chodzi o doświadczenia własne z przebiegu swojej podobnej choroby.
Obecnie coraz więcej ludzi skarży się na ból nóg. Jak pisałem poprzednio już teraz można się utrwalić w przekonaniu ,że tło jest infekcyjne.Każdy powinien iść po tym śladzie. pamiętajmy, że "chemtrails"jest zjawiskiem prawdziwym a nie fikcją i samo to wystarcza aby przekroczenie normy 1000 krotne co do ilości aluminium oraz baru dało skłonność do zapaleń i łatwość rozwoju różnych infekcji. Protestowanie nic nie da bo geoinżynieria została zaakceptowana przez rządy większości krajów.Skład atmosfery jest modyfikowany z powodu wzrostu promieniowania słonecznego.Rozpylanie makro i mikro pierwiastków ma zapobiegać negatywnemu wpływowi tego promieniowania ALE tak zmieniony chemizm którym oddychamy działa szkodliwie np. na błony komórkowe w układzie oddechowym.Daje on też reakcje obronne i odzew różnych części organizmu. Razem z bólami nóg (u ludzi młodych !!!) występuje zaczerwienienie gardła+ zapalenie zatok i to trwa miesiącami. !.Śluzówki gardła przestały filtrować powietrze--stąd rozwój wielu zapaleń na tle wchłanianych bakterii lub wirusów.
Zróbcie próbne kuracje ziołami i aspiryną (jakimi ?--np.picie szałwi i dziurawca + nacieranie nóg nalewką bursztynową).Zaobserwujcie czy jest różnica w objawach. I myślcie do cholery samodzielnie, wielu z was ma skończone studia---po co wy macie łeb ? Tylko do chlania piwa ?

ODPOWIEDZ