Wenerolog Trójmiasto

Gdzie mogę znaleźć...
Matylde
Nowy użytkownik

Wenerolog Trójmiasto

Post autor: Matylde » 18 stycznia 2018, 15:24

Moi drodzy czy możecie polecić mi jakiegoś kompetentnego lekarza w okolicach Trójmiasta zajmującymi się diagnostyką i leczeniem chorób wenerycznych? Nie chce rozpisywać się na temat szczegółów ale coś co z początku wydawało mi się zwykłym podrażnieniem nie mija i staje się coraz bardziej uciążliwe. :/ Wiadomo, że ten typ chorób to u nas jeszcze trochę temat tabu dlatego chciałabym udać się do otwartego, kontaktowego i profesjonalnego lekarza. Płeć ma tutaj znaczenie drugorzędne. Przeglądałam opinie w sieci i znalazłam wiele pozytywnych na temat kliniki lifemedica w pobliżu akademii medycznej w Gdańsku, ale nie ukrywam że dobrze byłoby też usłyszeć jakieś opinie z pierwszej ręki. Czy ktoś z was borykał się z podobnym problemem i mógłby coś doradzić?

Feerfutle
Nowy użytkownik

Wenerolog Trójmiasto

Post autor: Feerfutle » 25 września 2019, 09:52

For a long time I here was not.
[url=http://ymnidom.ru/site/]Карсет[/url]

tammy
Nowy użytkownik

Re: Wenerolog Trójmiasto

Post autor: tammy » 11 października 2019, 12:36

Poszukaj specjalisty na znanylekarz.pl, jak tak zrobiłam i nie żałuję. Myślałam że to coś bardzo poważnego a okazało się że to zakażenie wirusem hpv, na wszelki wypadek mam stosować papilocare i przyjść na kolejne badania po tej kuracji, zwykle udaje się cofnąć zmiany na szyjce które wywołał

ODPOWIEDZ