jaka dieta jest najbardziej skuteczna?

Jak radziać sobie z otyłością, jakie diety stosować byc w zdrowy sposób zrzucić kilka kilogramów
chcę-schudnąć
Nowy użytkownik

Re: jaka dieta jest najbardziej skuteczna?

Post autor: chcę-schudnąć » 19 listopada 2018, 01:09

próbowałam wiele, ale na mnie najlepiej działa dieta pudełkowa, znalazłam ostatnio ofertę wygodnadieta i muszę przyznać, że nie byłam na smaczniejszej diecie chyba nigdy :D i schudłam już 2 kg!

Golsgi
Nowy użytkownik

Post autor: Golsgi » 28 listopada 2018, 14:12

Każdy jest inny, więc nie jednej uniwersalnej diety. Ja myślę o diecie sokowej, czyli 3-4 dni na samych sokach warzywno-owocowych. Mysle o zamowieniu gotowych ze sklepu nuja.pl . Bo to jednak trzeba miec wyciskarkę wolnoobrotową, żeby nie tracić witamin i wartości odżywczych. No i wszystko musi być odpowiednio zbilansowane, żeby przyniosło zamierzone efekty.

dagdag90
Nowy użytkownik

Post autor: dagdag90 » 06 lutego 2019, 14:37

Nie ma jednej skutecznej diety, bo każdy z nas jest inny. Najlepiej nie stosować jednej konkretnej diety, tylko przejść na zdrowy styl odżywiania. Wyzbyć się śmieciowego jedzenia i wszelkich niepotrzebnych elementów jak niezdrowe tłuszcze, cukier itp. Na https://10kg.pl znajdziecie wiele takich porad. Aha i jeżeli ktoś z was rozmyśla nad jakąś dietą "cud", to niech szybko zmieni zdanie;) Na blogu też jest opisane dlaczego tak a nie inaczej.

ODPOWIEDZ