Krem przeciwzmarszczkowy od kiedy

Jak dbać o stan swojej skóry, włosów aby były zdrowe i piękne
Mamitta
Nowy użytkownik

Re: Krem przeciwzmarszczkowy od kiedy

Post autor: Mamitta » 03 grudnia 2018, 21:44

Chyba nie ma jakiegoś oznaczonego wieku od kiedy. Ale tak się przyjęło, że po 25 roku. W drogeriach są kremy na których są oznaczenia +25

domonisia
Nowy użytkownik

Post autor: domonisia » 09 lutego 2019, 09:22

Niedługo kończę 30 lat, więc już zaczynam się rozglądać za kremem przeciwstarzeniowym. Mimo że nie mam widocznych zmarszczek, chciałąm zadbać o twarz by jak najdłużej utrzymać ja bez zmarszczek :D Polecicie coś ? Bo przeszukując sklepy trafiłam na krem przeciwstarzeniowy Calluna Medica, zaciekawił mnie ten produkty tym bardziej że nie zawiera parabenów, co sądzicie o tym ? Nawet poszperałam w necie i widzę że Cichopek też go reklamuje nawet.

Cogitoo
Nowy użytkownik

Post autor: Cogitoo » 08 marca 2019, 18:22

Niektórym dziewczętom świeżo po 20 wychodzą zmarszczki, co jest spowodowane stylem życia, warunkami środowiska oraz genami. Warto robić sobie masaże twarzy (masa poradników na internecie) i nawilżać skórę kremami, unikać ostrego słońca.
Cytat na dziś: Czasami myślę, że niektórzy ludzie tylko z tą nadzieją czytają książki, że może znajdą w nich jakiś błąd.
A. Ch

Paulaa
Nowy użytkownik

Post autor: Paulaa » 10 marca 2019, 17:44

Od kiedy? Od kiedy będą zmarszczki :D. Nie ma reguły. Moja koleżanka na studiach miała 21 lat i już się smarowała bo musiała. Ja na szczęście tak szybko się z tym nie zetknęłam, ale to nie powód do paniki. Teraz mam dobry krem z Botanic Formula od Bielendy z olejem z czarnuszki i czystkiem. Dobry krem przeciwzmarszczkowy w rozsądnej cenie :)

Medic
Nowy użytkownik

Post autor: Medic » 11 marca 2019, 10:41

Przeciwzmarszczowy to chyba... przed zmarszczkami, żeby działać przeciw ich powstawaniu, co nie?
http://lokalizatortelefonu.pl/

ODPOWIEDZ