Plamienia po tabletkach

Antykoncepcja dla każdego, antykoncepcja awaryjna
minip
Nowy użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 25 maja 2016, 17:26

Plamienia po tabletkach

Post autor: minip » 26 lutego 2017, 21:21

Mam problem, otóż zaczęłam pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych, które były starannie dobrane przez ginekologa a już po kilku dniach pojawiły się plamienia. Czy to coś groźnego? Trochę się obawiam muszę przyznać szczerze. A trochę poczekam na kolejną wizytę do lekarza. Co do tej pory mam robić?

Pokolka
Nowy użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 07 sierpnia 2016, 20:52

Re: Plamienia po tabletkach

Post autor: Pokolka » 27 lutego 2017, 23:20

W chwili obecnej nie masz sie czego obawiać. Miałam taką samą sytuację jak lekarz przepisał mi Belarę przy czym poinformował mnie, że coś takiego może nastąpić. Organizm potrzebuje do 3 miesięcy czasu żeby przystosować się do hormonów a raczej ich nowej dawki ;) U mnie już w drugim miesiącu było wszystko w porządku a tabletki biorę już od roku.

rewitrop
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 08 czerwca 2017, 09:43

Re: Plamienia po tabletkach

Post autor: rewitrop » 08 czerwca 2017, 09:46

Ja brałam 4 lata temu i takie plamienia też się zdarzały także spokojnie ;)

mesiek
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 17 lipca 2017, 11:06

Re: Plamienia po tabletkach

Post autor: mesiek » 17 lipca 2017, 11:10

Plamienia się zdarzają więc nie ma strachu, wpadki z tabletkami też się zdarzają..

gulietta
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 14 listopada 2018, 17:41

Re: Plamienia po tabletkach

Post autor: gulietta » 18 listopada 2018, 14:28

mesiek ale glupoty gadasz...

ODPOWIEDZ