Paluszki i dieta

Jak radziać sobie z otyłością, jakie diety stosować byc w zdrowy sposób zrzucić kilka kilogramów
Artio33
Nowy użytkownik

Paluszki i dieta

Post autor: Artio33 » 03 listopada 2015, 23:09

Cześć. Uwielbiam takie paluszki i jednocześnie chciałabym przejść niebawem na dietę Dukana. Czy pomimo tego będą mogła nadal jeść te paluszki?
A wie pan co jest najlepszego w złamanym sercu? (...) Tak naprawdę można je złamać tylko raz. Reszta to ledwie zadrapania

MZC
Nowy użytkownik

Re: Paluszki i dieta

Post autor: MZC » 08 listopada 2015, 17:35

Witam :).

Na wstępie zaznaczę, że nie chcę do niczego zmuszać, a przed przejściem na dietę, jedynie zasugerować poczytanie o diecie paleo, która ma więcej naukowych, potwierdzonych badaniami dowodów na bycie zdrową.

A co do paluszków to na diecie Dukana nie przejdą. I generalnie polecam z nich w ogóle zrezygnować, bo są niezdrowe z kilku powodów:
- zawierają tłuszcze trans,
- składają się prawie w całości z oczyszczonej białej mąki.

Lepszą alternatywą są chipsy... co prawda nadal zawierają tłuszcze trans, ale to jednak ziemniaki, a nie biała mąka. W ogóle idealnym wyjściem byłoby smażenie chipsów samemu.

Pozdrawiam serdecznie,
MZC
getthatmed.blogspot.com

szymonej9
Nowy użytkownik

Post autor: szymonej9 » 08 listopada 2015, 20:15

A czy na tej diecie o której piszesz można jeść np. takie paluszki?
Najgorsze, co może się zdarzyć człowiekowi. Spełniło się największe pragnienie mojego życia.

Ufafa9
Nowy użytkownik

Post autor: Ufafa9 » 28 stycznia 2016, 19:02

Paluszki to taki sposób na podjadanie. A wiadomo, że nie jest to dobre podczas diety.
Nie daj się omamić...

Timothyfep
Nowy użytkownik

Paluszki i dieta

Post autor: Timothyfep » 12 lutego 2019, 10:51

Super dieta, nie chodze glodna, mam minus 8 cm w talii. Jestem na diecie 3 tygodnie. Polecam Dukana. Warto naprawde .

ODPOWIEDZ