biznes medyczny

Tu poruszaj tematy, których nie znalazłeś w naszym Forum
matikii77
Nowy użytkownik

Re: re: biznes medyczny

Post autor: matikii77 » 29 stycznia 2015, 23:19

PedroUK1084 pisze:Najlepiej zapytać o takie rzeczy fachowców, na forum ktoś może się nie znać do końca ale mimo wszystko próbować ci pomóc a ty się tym zasugerujesz i okaże się że porady były błędne ... dowiedz się co jest ci potrzebne do takiej działalności a późnej zamów przez internet wszystko czego potrzebujesz, według mnie to będzie najrozsądniejsze rozwiązanie [/i]

Nie zaszkodzi rozeznać się w temacie i różnych osób pytać. Za porady fachowców sporo się płaci, a za porady na forum nic :) Wiem na pewno, że są specjalne drukarki do naklejek, czyli tak zwanych etykiet samoprzylepnych, możesz tam nadrukować kod kreskowy, czy jakieś napisy, czy co tam chcesz. w internecie na pewno znajdziesz takiej drukarki. Powodzenia z otwieraniem biznesu :)

Fionnka009
Nowy użytkownik

Re: biznes medyczny

Post autor: Fionnka009 » 06 listopada 2017, 10:49

Polacy to lekomani :D Na pewno taki biznes będzie trafiony. Jednak musicie postawić na wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Pomoga one wam sprawnie zarządzać firmą jak i w oczach klientów będziecie dużo lepiej wyglądać :) Ja mogę polecić wam firmę http://sidgroup.pl która świetnie doradzi co najlepiej spisze się w różnych rodzajach waszych firm

mapetshow
Nowy użytkownik

Post autor: mapetshow » 20 grudnia 2017, 11:04

świetny pomysł! tak jak Fionnka napisała polacy to lekomani :D no coś w tym jest... Ja tylko na Twoim miejscu skonsultowałabym sprawe z doractwem finansowym czytaj tu masz jak chcesz firme ktora sie tym zajmuje nie kosztuje to wiele a mozna spojrzec na sprawe z 2giej stony w zasadzie najwazniejszej;) ale pomysl wydaje sie byc trafiony. a masz juz biznes plan?

Hiacenta
Nowy użytkownik

Post autor: Hiacenta » 31 stycznia 2018, 11:06

No otwarcie czegoś związanego z medycyną nie jest złe. Tylko znastanawiam się jak wyglądałoby techniczne tego ogarnięcie. Wiem, że przy handlu i usługach musisz mieć odpowiedni metraż siedziby, kasę fiskalną, oprogramowanie dedykowane itd. Ale jak jest przy medycynie? Jak coś to znam dobrą hurtownie wszystkich takich sprzetów i programów: kasy fiskalne Warszawa ale trzebaby było do nich przedzwonić, co jeśli chodzi o medycyne.

kamcia0
Nowy użytkownik

Post autor: kamcia0 » 14 czerwca 2018, 20:45

Myślę że się opłaca, ale pewnie też będziesz potrzebować namiary na dobrego kuriera, jeśli nadal nie masz zerknij na stronę gdzie też można w fedex śledzić paczkę https://www.brokerkurier.pl/sledzenie-przesylek-krajowych-fedex Ta firma również będzie świadczyła o Waszej jakości i wpływała na opinie o Waszym sklepie. Dlatego musicie zadbać, żeby usługi kurierskie były świadczone na najwyższym poziomie.

ODPOWIEDZ