W jaki sposób chronić się przed rakiem?

Na czym polegają różne badania
Anita80
Nowy użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 18 stycznia 2018, 21:55

Re: W jaki sposób chronić się przed rakiem?

Post autor: Anita80 » 24 maja 2018, 10:25

Zgadzam się z wami. Zapobieganie nowotworom to bardzo ważna kwestia, o której nie wolno zapominać. Myślę jednak, że ważne jest posiadanie, chociażby podstawowej wiedzy na temat takich chorób. Dzisiaj miałam okazję przeczytać świetny tekst – bardzo rzetelny oraz wyczerpujący, pełen przydatnych informacji, na temat nowotworu odbytnicy, który niestety występuje coraz częściej. Jeśli jesteście zainteresowani, to znajdziecie go tutaj http://odbytnica.pl/nowotwor-odbytnicy- ... obieganie/

Aneta78
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 18 lipca 2018, 09:37

Re: W jaki sposób chronić się przed rakiem?

Post autor: Aneta78 » 18 lipca 2018, 09:48

W każdym wypadku najważniejsza jest profilaktyka i tego nam nic nie zastapi.Moja kuzynka miała torbiele na jajnikach i nie wiadomo jakby się skonczyło gdyby nie odpowiednia opieka lekarska http://www.arciszewski.pl/uslugi/ginekologia/usg-ginekologiczne. Wazne aby się badac.

haploxylon
Nowy użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 19 listopada 2015, 15:02

Re: W jaki sposób chronić się przed rakiem?

Post autor: haploxylon » 13 października 2018, 01:00

Ważne to jest to aby nie robić sobie tekstów reklamowych jak powyżej.
Ważne jest aby upowszechnić wiedzę o istocie raka--czyli skąd on się bierze. Bo wyniki prac w tym zakresie wyglądają na utajnione ! I powstaje wrażenie jakby był cały świat chorób a oprócz tego rak, będący czymś innym i wyjątkowym.
A to błąd w rozumowaniu !
Rak musi opierać się na takich samych zasadach działania (patogennego) jak i inne choroby --przykładowo tak jak trąd, który zwalczamy jednak antybiotykami bo to jest choroba odbakteryjna.
I tak samo jest z rakiem. To jest prawdopodobnie choroba wywołana przez kompleks wirusowo-grzybowy. I żadne cudowne metody nie są potrzebne.
Potrzebujemy NADZORU nad laboratoriami badawczymi , bo w przeciwnym razie wymrzemy wszyscy w przeświadczeniu, że nic nie można zrobić.
Od 300 lat dyskutowano nad tym że nie jest możliwe aby kamienie spadały z nieba. Dziś piszemy o tym że tylko profilaktyka nas uratuje. A to bzdura jest i to bez pokrycia. Tak samo radzono żeby jeździć do sanatoriów w Szwajcarii a wtedy żadna gruźlica nas nie zabije. Taki tryb myślenia stosujecie wy w obecnej dyskusji.

tammy
Nowy użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 20 marca 2018, 10:18

Re: W jaki sposób chronić się przed rakiem?

Post autor: tammy » 13 listopada 2018, 10:55

Na portalu www.naturalnieozdrowiu.pl widziałam sporo porad zdrowotnych, uważam że bardzo ważna jest też profilaktyka i badania ale zdrowy styl życia jaki tam proponują też jest bardzo ważny dla zachowania dobrego zdrowia

renatamierzejewska
Nowy użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 11:21

Re: W jaki sposób chronić się przed rakiem?

Post autor: renatamierzejewska » 16 stycznia 2019, 11:27

Nie pal, nie pij alkoholu i sie nie stresuj :lying:

ODPOWIEDZ