bóle karku

Co to za choroba, jak się ją leczy...
Anita80
Nowy użytkownik

Re: bóle karku

Post autor: Anita80 » 25 lutego 2019, 15:01

Moja mama też miała problemy z bólem karku i zrezygnowała z materaca sprężynowego na rzecz materaca piankowego. Sprzedawcy doradzili jej takie rozwiązanie w związku z problemami zdrowotnymi. Wykorzystanie pianki, to idealnie podparcie dla obolałych pleców, a z drugiej strony wygoda. Sprawdźcie takie materace - może i wam przypadną do gustu. Wiem, że Art Medic Visotherapy ma bardzo duży wybór.

Marta38
Nowy użytkownik

Post autor: Marta38 » 17 czerwca 2019, 11:09

Dzisiaj ludzie mają bardzo duże tempo życia, więc nie ma co się dziwić, że u wielu z nas pojawiają się różne bóle i dolegliwości. Jeśli nie będziecie się regenerować co jakiś czas, to problemy mogą tylko narastać. Wiem, że są takie miejsca jak Ośrodek Rehabilitacyjny Dobry Brat w Osieku, gdzie możecie przejść turnusy odnowy biologicznej. Dzięki temu będziecie w stanie szybko i skutecznie pozbyć się bólu. Warto zainteresować się tym tematem.

sudnet
Nowy użytkownik

Post autor: sudnet » 12 lipca 2019, 10:09

Najlepiej zgłosić się z takimi bólami do specjalisty, ortopeda Warszawa http://znanyortopeda.pl/ jest jednym z takich i naprawdę warto do niego udać się na wizytę jest super ortopedą

Adamila021
Nowy użytkownik

Post autor: Adamila021 » 22 września 2019, 09:52

Bardzo możliwe, że jest to spowodowane źle dobraną poduszką, także materac ma tu bardzo duży wpływ. W pierwszej kolejności o zmianie tych rzeczy bym pomyślała na waszym miejscu. Znajoma sobie bardzo chwali materace z firmy Art Medic, może słyszeliście o nich w sumie;) Są to termoelastyczne materace, idealne na bóle kręgosłupa. Sprawdzają się świetnie jako materace lecznicze, ortopedyczne.

ODPOWIEDZ