Co stosujecie na słońce?

Jak dbać o stan swojej skóry, włosów aby były zdrowe i piękne
kwiaciareczka
Nowy użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 04 marca 2009, 20:47

re: Co stosujecie na słońce?

Post autor: kwiaciareczka » 18 czerwca 2009, 12:17

Dzięki wielkie, słyszałam już wcześniej o tej serii athelios ale nie znałam konkretów. Pozytywne mają opinie ale chciałam zeby wypowiedziała sie osoba która je stosuje jednak nikt mi sie nie odezwał na mion wątku :(
mam teraz wielki problem bo mają bardzo ciekawa ofertę i sama nie iwem na co isę zdecydować. Dla mnie na pewno sztyft na miejsca wrażliwe, spray do ciała chyba 30 a dla dziecka? aerozol czy mleczko? balsam po już sobie w tym roku odpuszczę chyba że niespodziewanie okaże sie że będzie upalne lato :lol:

saloke
Nowy użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 12 września 2006, 17:45

re: Co stosujecie na słońce?

Post autor: saloke » 20 czerwca 2009, 10:56

kwiaciareczka, ja co roku używam z la roche (jeśli gdzies wyjeżdżam na wakacje). ja używałam do ciała zawsze fluidu 50+, bo mam jasną karnację i lubię pływać a on jest wodoodporny, ale wiem, że spray jest fajny pod względem stosowania i konsystencji. sztyftu nigdy nie stosowałam, bo twarz zawsze osłaniam czapką z daszkiem. ze swojej strony polecam jeszcze pomadkę (mi zawsze strasznie usta pierzchły). a dla dziecka to generalnie lepiej aerozol - dzieci mają to do siebie, że się wiercą i nie lubią smarować mleczkami a w aerozolu to nawet fajnie, można coś tam na plecach narysować i z tego co wiem, to można nawet do góry nogami przekręcic pojemnik i też pryska ;)

Jadwiga
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 31 lipca 2016, 14:12

Re: Co stosujecie na słońce?

Post autor: Jadwiga » 31 października 2017, 15:56

Ja staram się używać dość silne kremy min. ta 50 ochrona. Chociaż wiem, że i to czasem może być za mało. Boję się różnego rodzaju znamion i zmian złośliwych, dlatego za wiele się nie opalam. Wiem, że usuwanie znamion jest możliwe, ale nigdy jeszcze tego nie próbowałam.

sudnet
Nowy użytkownik
Posty: 120
Rejestracja: 27 maja 2019, 16:38

Re: Co stosujecie na słońce?

Post autor: sudnet » 26 czerwca 2020, 12:50

Ogólnie ja nie wychodzę na słońce, ponieważ jak na nim przebywam mam jakieś plamy, ale mimo to mam piękną karnacje. Opaleniznę uzyskałam dzięki melanotan https://melanotan.biz/ jest to naprawdę super sprawa na piękną i delikatną opaleniznę.

ODPOWIEDZ