POMOC w ciąży

Podziel się z nami na te drażliwe społecznie tematy...
olivka32
Nowy użytkownik

re: POMOC w ciąży

Post autor: olivka32 » 11 stycznia 2009, 10:34

Wstrząsające... niesprawiedliwe....dlaczego tak musi być :cry: Jedne walczą o to, by maleńka Fasolka zadomowiła się w ich łonie, są w stanie zrobić wszystko a inne tak perfidnie i wprost mówią, że chcą się Jej pozbyć.. Dlaczego???

Dziewczyno, mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno...Zastanów się, bo może już nigdy nie usłyszysz słowa "mamo", każda ingerencja w życie płodu (farmakologiczna czy też mechaniczna) nie pozostaje bez wpłyu na płodność kobiety. Piszesz że jesteś za młoda, nie wiem ile masz lat, ale decydując się na współzycie musiałaś liczyć się z konsekwencjami i pomyśleć o zabezpieczeniu.
Warto walczyć... Adrian i Wiktor
Obrazek
Obrazek

Warnerjer
Nowy użytkownik

POMOC w ciazy

Post autor: Warnerjer » 17 stycznia 2019, 14:03

slodkabulka jezeli tak boisz sie ciazy to moze zabezpieczaj sie tabletkami, dodatkowo prezerwatywa?
Nie wiem co Ci napisac... ale 100 zabezpieczeniem jest tylko - brak wspolzycia.

Barryerema
Nowy użytkownik

POMOC w ciazy

Post autor: Barryerema » 08 lipca 2019, 22:24

Witam

Chcialabym poruszyc temat podrozowania samolotem we wczesnej ciazy. Za dwa tygodnie mam zaplanowana delegacje do Chin na 8 dni pobytu, lot trwa 14 h Warszawa - Paryz, Paryz - Guzngzhou. Aktualnie jestem w 6 tygodniu ciazy, w czasie podrozy bedzie to 8 -9 tydzien, jest bardzo duzo opini dotyczacych dlugich podrozy, i zastanawiam sie czy podrozowanie samolotem ma wplyw na rozwoj dziecka? Czy jest to bezpieczne? Bardzo prosze o pomoc i opinie.

Pozdrawiam,

Asia

ODPOWIEDZ