Problem z kolanami

Co to za choroba, jak się ją leczy...
Marta38
Nowy użytkownik

Re: Problem z kolanami

Post autor: Marta38 » 23 czerwca 2019, 08:06

Ale przecież wcale nie musicie zgadzać się na życie z bólem. Dzisiaj są takie metody odnowy i przywracania zdrowia, że możecie wiele rzeczy podreperować. Pomyślcie, jak bardzo mógłby pomóc Wam pobyt w Centrum Rehabilitacyjnym Dobry Brat w Osieku. Musicie szukać odpowiednich rozwiązań dla Waszej sytuacji, by znów móc zacząć cieszyć się życiem.

haploxylon
Nowy użytkownik

Post autor: haploxylon » 23 września 2019, 04:32

Nic nie da chodzenie do lekarzy tego typu. Dopóki nie ma diagnozy to nic nie pomoże zwłaszcza,że ostatnio skarżą się ludzie młodzi.Od pewnego czasu znajdowane są wielkie ilości różnych patogenów na wysokości kilku kilometrów co wskazuje na celowe zatruwanie środowiska. Do tego dochodzą wielkie stężenia makroelementów (i mikro ) działające drażniąco na tkankę.Jest to wynik celowych napyleń atmosfery (w celu ograniczenia wiatru słonecznego,który podobno ma natężenie klęskowo--niszczące).A więc dwie rzeczy działają razem. Leczyć musimy więc tylko objawowo i czekać na zmianę losu.

Golsgi
Nowy użytkownik

Post autor: Golsgi » 27 listopada 2019, 22:09

Myślę, że niezbędna jest konsultacja z lekarzem. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z Warszawy to polecam udać się do Rex Medica Sport na ulicy Prostej. Można tam liczyć na naprawdę profesjonalną pomoc medyczną. Na miejscu mają też sprzęt do diagnostyki - USG, rezonans itd.

damian443
Nowy użytkownik

Post autor: damian443 » 28 listopada 2019, 07:45

Ja miałem malutki problem z kolanem bo bardzo ciężko trenuje na siłowni.Dodatkowo jeśli ktoś z was chodzi na siłownie to polecam wam peptydy które są do kupienia w sklepie internetowym shop-peptydy.pl .

ODPOWIEDZ