DEPRESJA

Co to za choroba, jak się ją leczy...
tomer
Nowy użytkownik

Re: DEPRESJA

Post autor: tomer » 13 czerwca 2018, 14:56

Muszę iść do psychologa, jak odzyskam trochę czasu, bo nie radzę sobie z coraz większą ilością rzeczy. Moja samoocena znacząco spadła w ostatnich miesiącach, nie odczuwam radości z rzeczy, które kiedyś mnie pasjonowały, najchętniej w ogóle nie wstawałabym z łóżka. Szybko robię się zmęczona, nie umiem się skupić - koszmar jakiś. Nie chcę, by zeszło to na niebezpieczną ścieżkę, dlatego postaram się poszukać profesjonalnej pomocy jak najszybciej.

mczay
Nowy użytkownik

Post autor: mczay » 22 czerwca 2018, 11:39

Straszna choroba z tej depresji. Niby nic człowiekowi nie dolega, a jak się przyjrzysz to biedak krzyczy w środku z rozpaczy. Najtragiczniejsze skutki niesie za sobą nieleczenie tej choroby. Dlatego nie warto się tego wstydzić, tylko trzeba skonsultować się z odpowiednim lekarzem, aby móc podjąć właściwe leczenie. Przy wyborze specjalisty polecam skorzystać ze strony: http://ograniczpicie.pl/ , gdzie oferuje się grono świetnych psychologów.

MichaelDiogs
Nowy użytkownik

Wyswietl pierwszy nieprzeczytany post

Post autor: MichaelDiogs » 23 czerwca 2018, 16:44

Dlaczego po dopisaniu przez kogos dalszej tresci w tym samym poscie, nie wyswietla mi sie to jako nieprzeczytane? Jakies zabezpieczenia czy co

Werniks
Nowy użytkownik

Post autor: Werniks » 13 lipca 2018, 10:56

Tak szybko mozna wpaść w załamanie, a potem depresję. Nie trzeba byc człowiekiem "słabym", by popaść w cięzki stan psychiki. Wiem, że starsi ludzie maja z tym coraz więcej problemów. Młodzi ciagle za czymś gonią nie mając dla bliskich czasu. Dla starszej osoby każdy kontakt jest wazny, również kontakt z lekarzem geriatrą http://www.lekarzdodomu.pl/wizyty-domowe.html Ten akurat działa na terenie Warszawy i okolic. Poprzez to centrum medyczne znajdziecie tu nie tylko gerietrę w Warszawie, ale również lekarzy innych specjalizacji.

ODPOWIEDZ