dni plodne??/

Wszystko o ciąży, porodzie i połogu.
karka
Nowy użytkownik

dni plodne??/

Post autor: karka » 18 kwietnia 2006, 10:06

drogie panie moglybyscie napisac jak to jest z tymi naszymi dniami plodnymi???w ktorym dniu cyklu prawdopodobienstwo zajscia w ciaze jest wieksze, w ktorym mniejsze??? kiedy sex jest totalnie bezpieczny???

Martitta
Nowy użytkownik

Post autor: Martitta » 18 kwietnia 2006, 11:12

dni płodne w regularnych cyklach są w połowie cyklu czyli 3 dni przed i po jajeczkowaniu. najbezpieczniejsze dni to te tuż przed mieisączką ale niestety nie ma totalnie bezpiecznych dni na sex bo jajeczkowanie może się przesunąć z wielu powodów (choroba, stres itp)
Martitta

paramedic
Nowy użytkownik

Re: dni plodne??/

Post autor: paramedic » 16 marca 2015, 14:06

Chcę zacząć wyznaczać sobie dni płodne. Myślę o kupnie mikroskopu owulacyjnego. Czy któraś z Pań używa takiego urządzenia i może wyrazić opinię na temat jego skutecznosci? chodzi mi głównie o Afrodytę

Ozyrys
Nowy użytkownik

Re: dni plodne??/

Post autor: Ozyrys » 21 września 2017, 17:54

Według mnie każda kobieta powinna koniecznie umieć rozpoznawać u siebie dni płodne. Dzięki temu można sobie zaoszczędzić naprawdę wielu problemów i trudności. Szczególnie jeśli ktoś nie chce stosować antykoncepcji (choć zdecydowanie lepiej jej używać). Tak czy owak, warto wiedzieć co się dzieje z naszym działem, bo inaczej można mylnie odczytywać różnego rodzaju oznaki. Żeby lepiej się zapoznać z tym tematem, warto trochę poczytać, choćby tutaj http://www.mamazone.pl/artykuly/chce-by ... ni-plodne/
Żyjesz tylko połową siebie, a druga leży gdzieś bezczynnie.

Timothyfep
Nowy użytkownik

dni plodne /

Post autor: Timothyfep » 03 lutego 2019, 03:30

Moze inaczej... Wedlug naturalnego planowania rodziny pierwsze 3 tygodnie sa nie plodne. Czy to jest prawda w rzeczywistosci?

ODPOWIEDZ