Świadomy wybór

Metody zwiększające prawdopodobieństwo urodzenia chłopca lub dziewczynki.
wchodzę
Nowy użytkownik

Świadomy wybór

Post autor: wchodzę » 20 czerwca 2004, 11:53

Nie ma większej trudności z zaplanowaniem płci dziecka. Odpowiednia obserwacja organizmu i odrobinę wiedzy na temat życia plemników żeńskich i męskich - wszystko. Służę radą chętnym do nauki.

kornik4
Nowy użytkownik

Re: Świadomy wybór

Post autor: kornik4 » 09 lipca 2004, 19:24

Mam problem z synkiem, a dokładnie jego brakiem. Jakie są najefektywniejsze pozycje oraz w jaki sposób się do całego cylku przygotowć . Dziękuję za podpowiedzi mój adres to kornik4@poczta.onet.pl

kam
Nowy użytkownik

Re: Świadomy wybór

Post autor: kam » 10 lipca 2004, 14:12

chyba najlepsza metoda na synka jest zakup testow owulacyjnych, przed owulacja unikac mozliwosci zaplodnienia, a gdy tylko test wskaze owulacje trzeba probowac. powodzenia.
kam

easyrider
Nowy użytkownik

re: Świadomy wybór

Post autor: easyrider » 14 października 2010, 11:49

ja z żoną planowaliśmy mieć dziecko, i moja żona zakupiła testy owulacyjne, no i kochaliśmy się wg wskazówek i nic. Dopiero jak żona ostawiła testy po dwóch nieudanych próbach i podeszliśmy do sprawy bardziej spontanicznie, zmieniliśmy klimat na tydzień, zero stresu, planowania itp. no i się udało :lol: będę miał syna :D

jaromir
Nowy użytkownik

re: Świadomy wybór

Post autor: jaromir » 01 listopada 2010, 10:36

@easyrider - gratulacje
Ja w sumie tez muszę się zabrać za pracę latka lecą a u mnie jeszcze nic nie ma. W sumie to mi bez różnicy czy będzie córka czy chłopak.
Dziewczyna chciałaby chłopaka ale to chyba każda kobieta tak ma.

ODPOWIEDZ