Stres a potencja.

Sztuka kochania dla niego i dla niej
gal anonim
Nowy użytkownik

Stres a potencja.

Post autor: gal anonim » 22 listopada 2007, 17:23

Prowadzę bardzo stresujący tryb życia, bardzo eksploatująca praca wiążąca się z częstymi nadgodzinami - niestety, nie mogę pozwolić sobie na urlop. Wpływa to ujemnie na moją potencję. Co tu dużo mówić, szybko opada napięcie i podniecenie i niezbyt wiem jak sobie z tym poradzić, bo niestety partnerka zniechęca się i czuję przez to ogromny dyskomfort, że nie mogę jej zaspokoić. Niestety zmiana trybu życia nie wchodzi w grę. Czy ktoś mógłby mi coś poradzić?

AsiaS80
Nowy użytkownik

Re: Stres a potencja.

Post autor: AsiaS80 » 08 sierpnia 2017, 10:12

Problem tkwi w psychice i tabletki to kiepski sposób na rozwiązanie problemu, jak zaczniesz je brać to szybko uwierzysz, że ni epotrafisz tego robić bez. Koncerny farmaceutyczne na tym bazują, ciągłem reklamy i wpajanie wątpliwości w męskość ma skłonic mężczyzn do sięgnięcia do środek farmaceutyczny i nawet jeśli będzie to efekt placebo to i tak koncerny zarobią na tym krocie.

kamcia0
Nowy użytkownik

Post autor: kamcia0 » 21 maja 2018, 16:26

Przyczyny mogą być różne, stres, przemęczenie, alkohol, papierosy czy nawet niewłaściwa dieta. Zastanów się, co to może być u Ciebie...
Warto się wspomagać lekami bez recepty. Mensil jest skuteczny. Można o tym leku sobie poczytać na Sportsempire . Ten lek jest całkowicie bezpieczny.

Anita80
Nowy użytkownik

Post autor: Anita80 » 23 maja 2018, 09:09

Na prawidłową erekcję wpływa wiele czynników, w tym również stres, o którym wspominacie. Niemniej jednak warto wspomnieć też o tym, że istnieją odpowiednie ćwiczenia na utrzymanie erekcji oraz jej wzmocnienie. Przeczytacie o tym w tym artykule http://skutecznaerekcja.pl/cwiczenia-na ... c-erekcje/ . Na przykład istnieje metoda Semansa, trening Masters&Johnson, czy po prostu ćwiczenia mięśni Kegla, a nawet zwykłe cardio, które ma dobroczynny wpływ na erekcję i inne partie mięśniowe.

mczay
Nowy użytkownik

Post autor: mczay » 10 lipca 2018, 11:27

Stres na pewno w jakimś stopniu wpływa na potencję. Jeśli jednak są to powtarzające się i częste incydenty najprawdopodobniej powinieneś zacząć stosować jakieś leki na potencję. Na stronie: http://abc-potencji.pl/tabletki-na-potencje/ możesz dowiedzieć się wszystkiego na temat środków zwiększających potencję. Myślę, że to nie tylko Cię uspokoi ale także przekona do stosowania takich preparatów.

ODPOWIEDZ