Sprzęt dla przemysłu medycznego i farmaceutycznego

Oferty sprzedaży
techmed
Nowy użytkownik

Sprzęt dla przemysłu medycznego i farmaceutycznego

Post autor: techmed » 28 września 2012, 11:35

Specjalizująca się w dystrybucji pneumatyki, firma Pneumat System, oferuje sprzęt z dziedziny pneumatyki, automatyki przemysłowej i techniki próżniowej dla techniki laboratoryjnej, przemysłu medycznego i farmacji w tym:
- sprężarki stomatologiczne bezolejowe różnych producentów w tym modele spiralne i tłokowe
- armaturę wykonaną ze stali nierdzewnej a więc złącza i szybkozłączki w tym m.in.: listwy przyłączeniowe, trójniki, czwórniki, mufy, nyple, śrubunki, redukcje oraz duży wybór zaworów elektromagnetycznych, pneumatycznych i kulowych
- elementy techniki próżniowej czyli dmuchawy, pompy elektryczne i eżektorowe i ssawki w różnych konfiguracjach
- węże do przesyłu substancji chemicznych oraz dla farmacji
- pełne wyposażenie kompresorowni wraz z osprzętem w tym filtry, reduktory ciśnienia, smarownice, separatory, manometry, zbiorniki ciśnieniowe, generatory azotu czy osuszacze
- pneumatyczne siłowniki ze stali szlachetnej
- projektowanie i realizacja instalacji próżniowych, sprężonego powietrza i gazów technicznych nieagresywnych

Zobacz więcej na www.pneumat.com.pl

Joanna24
Nowy użytkownik

Re: Sprzęt dla przemysłu medycznego i farmaceutycznego

Post autor: Joanna24 » 16 stycznia 2020, 22:06

W wielu miejscach możemy dzisiaj kupić tego typu artykuły. Jeżeli jednak szukamy sprzętu medycznego do szpitala bądź też np. prywatnego gabinetu lekarskiego, zdecydowanie warto odwiedzić portal Medipment - lider wśród portali branży medycznej. Znajdziemy tam bowiem dostęp do ofert wielu firm z branży, a tym samym będziemy mogli szybko znaleźć produkty najwyższej jakości i w pewnym sensie "dogadać się" ze sprzedającymi co do warunków ich zakupu.

bralka90
Nowy użytkownik

Post autor: bralka90 » 04 lutego 2020, 11:55

Chyba coś nie działają te linki, przynajmniej u mnie

piotrtalikos
Nowy użytkownik

Post autor: piotrtalikos » 14 lutego 2020, 10:49

ja ostatnio kupowałem sprzęt dla mojej babci czyli łózko do opieki domowej. Sprawdzałem w medipmencie oferty ale i tak kupiłem w lokalnej firmie euro-medical z Żywca.
PORÓWNAJ CENY OKIEN = http://twoje-okna.com/

JamesSmifE
Nowy użytkownik

Все что нужно именно тебе, ты найдешь у нас!

Post autor: JamesSmifE » 24 maja 2020, 17:25

Jeder Elektriker auf duesseldorfelektriker.de ist ein
einzigartiger Spezialist, der die Arbeit schnell erledigt
und fur Qualitat und Ergebnis verantwortlich ist.
Seit der Grundung des Unternehmens wurden keine arbeiten
abgeschlossen oder schlecht ausgefuhrt.
https://elektrotechnik-moenchengladbach.de

ODPOWIEDZ