okropna zgaga!

Co to za choroba, jak się ją leczy...
wierciszka
Nowy użytkownik

okropna zgaga!

Post autor: wierciszka » 25 sierpnia 2010, 15:32

pomóżcie od kilku tygodni mam straszny problem – męczy mnie zgaga. nie wiem …może mam wrzody?
bo to nie tylko taki palący ból w przełyku, ale mam tez bóle brzucha i jakieś skurcze.
już nie mogę sobie z tym poradzić
:(

kawuszczyn
Nowy użytkownik

re: okropna zgaga!

Post autor: kawuszczyn » 26 sierpnia 2010, 12:38

Jak się odżywiasz i co najcześciej zjadasz?

wchilka_28
Nowy użytkownik

Post autor: wchilka_28 » 27 sierpnia 2010, 09:29

zrób sobie badanie krwi na Helicobacter pylor – to jest bakteria, która wywołuje wrzody żołądka. Objawy są baaardzo różne, od chrypki aż po okropne bóle brzucha. Ja miałem bardzo długo takie bóle i trudno mi się wyleczyć. a co na to bierzesz?

lolicia
Nowy użytkownik

Post autor: lolicia » 05 września 2010, 19:49

A może jest to na tle nerwowym, może w twoim życiu coś się ostatnio wydarzyło takiego, że mogło mieć wpływ. Ja miałam takie objawy przy egzaminach, sesji, czy śmierci bliskich albo innych nerwowych momentach życia. Badania nic nie wykazały, nawet dwa razy przechodziłam obrzydliwą gastroskopię i helikobakterie tez robiłam badani i nic. Dieta i ziołowe środki uspokajające tylko łagodziły objawy, po jakichś dwóch tygodniach bół i zgaga odchodziły.
w zyciu piekne sa tylko chwile

wierciszka
Nowy użytkownik

Post autor: wierciszka » 16 września 2010, 15:41

byłam u lekarza ale nie za bardzo pomógł... moja koleżanka poleciła mi poprazol i działa. nawet robia śmieszny konkurs w którym można wygrac parowar Philipsa . wpiszcie sobie konkurs polprazol, trzeba im tylko wysłać obrazek, który wam się kojarzy ze zgagą i już. :)

ODPOWIEDZ