długotrwała biegunka i duszący kaszel

Objawy choroby dla każdego
moniapog
Nowy użytkownik

re: długotrwała biegunka i duszący kaszel

Post autor: moniapog » 31 marca 2010, 17:15

Oj ja się do końca nie mogę zgodzić bo jak można przewidzieć że się zachoruję? Nie mozemy. Dlatego warto brać w czasie brania antybiotyku zawsze to odrazu można zacząć działać. I zgodze się z tym że po antybiotyku należy jeszcze przaz jakiś czas podawać osłonowe np multilac

klaudia84
Nowy użytkownik

Post autor: klaudia84 » 11 maja 2010, 18:29

ja już zaczynam całkiem głupieć, bo na każdym forum ludzie piszą co innego i ja już nie wiem jak należy przyjmować te leki osłonowe............ jedni piszą aby ich nie przyjmowac podczas antybiotykoterapii, inni aby przyjmować w trakcie. A jak jest w rzeczywistości? Nie ukrywam, że chodzi mi gównie o 3 produkty, bo zazwyczaj je stosuje w razie przyjmowania antybiotyków:

- lacibios femina
- dicoflor60
- multilac

Jak to jest z tymi wymienionymi probiotykami?

dimedicus
Nowy użytkownik

Post autor: dimedicus » 11 maja 2010, 19:02

.Lacibios femina,Dicoflor,Multilac stosujemy w czasie i po stosowaniu antybiotyku.I tak jest prawidłowo(Dlaczego w czasie stosowania antybiotyku,dlatego że obniża skutki uboczne,a po kuracji antybiotykiem,dlatego,że poprawia florę bakteryjną)I tak powinna wyglądać prawidłowe stosowanie przy leczeniu antybiotykiem.
Porady obecnie udzielam na: http://medyczne-forum.pl/

asia29
Nowy użytkownik

Post autor: asia29 » 11 maja 2010, 19:10

A to bierzesz przy antybiotykach te trzy probiotyki naraz, bo ja biorę multilac i lacibios fenina. A po co jeszcze brać dicoflor?

arpka
Nowy użytkownik

Post autor: arpka » 11 maja 2010, 21:20

Mnie się wydaję że akurat w przypadku leków lepiej nie przesadzać, w tym przypadku przysłowie "od przybytku głowa nie boli " nie sprawdza się. jak dobry probiotyk to poradzi sobie i nie potrzeba wydawac pieniędzy na kolejne drogie preparaty. Ja po ostatniej chorobie mam wypróbowany multilac. Znakomicie się spisał, nie było żadnej grzybicy. I jak będę w kolejnej potrzebie to napewno ponownie go kupię. Sprawdzone i tanie :-)

ODPOWIEDZ