Czy to są zatoki??? Prosze o pomoc!!

Objawy choroby dla każdego
elala
Nowy użytkownik

Re: Czy to są zatoki??? Prosze o pomoc!!

Post autor: elala » 23 października 2019, 23:29

mi zawsze przy zatokach nie tylko głowę rozsadza ale i uszy bola, ostatnio jak mnie złapało to można było oszaleć. Mąż mi kupił w aptece krople lix do uszu, zdziwiłam się ze w ogóle można jakieś krople teego typu bez recepty kupić, a w nich jest włassnie przeciwbólowy składnik, wiem że też przy zalegającej woskowinie

honki
Nowy użytkownik

Post autor: honki » 26 listopada 2019, 12:34

Ten zestaw mam do płukania zatok https://www.doz.pl/apteka/p136868-DOZ_PRODUCT_Iriclean_zestaw_do_plukania_nosa_i_zatok_240_ml_butelka__16_saszetek świetna sprawa, można szybko odetkać zatykającą wydzielinę, mi to daje dużą ulgę jak dopadnie mnie zapalenie

dubby
Nowy użytkownik

Post autor: dubby » 15 grudnia 2019, 22:44

Jak wygląda stosowanie tych kropli lix u dzieci? Szybko działają? Coś mi mały się skarży na uszko, biegał bez czapki jak się troche ociepliło i go przewiało. O dostaniu się do lekarza w jakimś sensowwny czasie do lekarza to nie ma mowy bo jakiś sezon chyba na chorowanie teraz.

elala
Nowy użytkownik

Post autor: elala » 14 stycznia 2020, 15:43

wygląda całkiem standardowo, po prostu wkraplasz lix do ucha, nawet moja młodsza pociecha jakoś nie marudziła przy tym. Od 6 miesiąca zycia można stosować, wolę jednak meć alternatywę przy bolu ucha do pojchania na IP

ODPOWIEDZ