pomocy! ratunku! pierwszy raz z amfetamina

Czy moje dziecko bierze...Jak to poznać...
stoma18
Nowy użytkownik

pomocy! ratunku! pierwszy raz z amfetamina

Post autor: stoma18 » 15 czerwca 2009, 21:46

mam 19 lat, potrzebuje pomocy, jestem przerazony w piatek bylem na imprezie na ktorej wypilem troche alkocholu i wypalilem ok. 0,3 grama amrihuany nastepnego dnia w sobote ok godz 20 wzialem amfetamine po raz pierwszy, z 0,7 grama, jest godzina 21 poniedzialek, czuje sie fatalnie
chcialem tylko raz sprobowac, ale zaszalalem za bardzo, jestem przerazony nie wiem jak to opisac, nie moge sie skupic zeby opisac to dokladniej po prostu wymienie objawy, czuje sie nienaturalnie, tak jakbym byl po wypaleniu troche marihuany, jestem przerazony niespokojny, prawie w ogole nie spie i nie chce mi sie spac, nie chce mi sie jesc, staram sie jesc na sile, nie moge sie skupic, lapie jakies zawiechy co chwile, stres mnie zrzera poce sie caly czas, wiecznie sie nudze nie mam ochoty nic robic, serce mi szybciej bije przrazony jestem kompletnie, caly czas sie boje czemu tak dlugo mam takie uczucie, kiedy mi to przejdzie i bede normalnie myslal i funkcjonowal, przerazony jestem ze to nieodwracalne sa juz skutki i ze tak zostanie mi na zawsze
nie wiem co jeszcze napisac RATUNKU!
dlaczego to tak dlugo trwa i mam wciaz to uczucie? dlaczego sie tak okrutnie czuje? czy moj mozg wroci do normalnosci kiedy?
pomocy prosze, co mam robic

marcelina
Nowy użytkownik

re: pomocy! ratunku! pierwszy raz z amfetamina

Post autor: marcelina » 16 czerwca 2009, 20:38

Po pierwsze to masz skutki swojej bezmyślności (przepraszam, ale inaczej brania narkotyków określić nie mogę). Po co się bierzesz za narkotyki??? Wziąłeś to teraz masz swoją jazdę i niezapomniane przeżycia...
Po 2- widocznie Twój organizm tak reaguje, ale objawy przeją ( o ile nie uszkodziłeś sobie tym ośrodkowego układu).
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ